Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek máj.17-e körül volt a ciklus első napja és babát tervez? Hogy bírjátok a várakozást a tesztelésig?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 11:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hát nekem május 8 volt a ciklus első napja, tehát leghamarabb jövő hét végén tesztelhetnék, de már most baromira szemezek az itthon lévő tesztekkel, pedig tudom hogy hülyeség, annál is inkább mert a 3. baba lenne, valahogy mégis türelmetlenebb vagyok mint az első kettővel...
2013. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Nekem ő lenne az első.

23 éves vagyok, egészséges, kiegyensúlyozott.

Csak olyan hihetetlennek tűnik, hogy megfogan egy élet és növekedni kezd bennem. Tényleg ez a legnagyobb csoda, s szeretnék mihamarabb részesülni benne.

Aggódom, hogy sikerül-e,s vajon mikor.

2013. jún. 1. 14:08
 3/36 anonim ***** válasza:

Nekem pont május 17.én volt a ciklusom első napja,túl vagyok peteerésen is, úgyhogy most már csak várni kell :)

22/L

2013. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Sok sikert Nektek!

Én is úgy gondolom, hogy jókor voltunk jó helyen.

Csak a türelemmel valahogy hadilábon állok :)

2013. jún. 1. 14:18
 5/36 anonim ***** válasza:
Akkor ugye Te is 12-13.ára nem várod?vagy neked nem 28naposak a ciklusaid?hanyadik probálkozós hónapotok?Amúgy majdnem egyidősek vagyunk, én 22 vagyok :)
2013. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindig egyforma hosszúak a ciklusaim, de 17-re tervezem az első tesztet. 2 hónapja, hogy próbálkozunk. Ha most nem jön össze, veszek ovu.tesztet.
2013. jún. 1. 16:58
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére mindig pontos a ciklusom,nekünk az első hónapunk,kíváncsi vagyok mi lesz belle :) milyen praktikákat használtok?mi 2 naponta szeretkezünk,úgy hallottam ez jó :)
2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Én is így hallottam, a testem jelzéseiből vélt peteérés körül naponta is volt, különböző pózokban, plusz gyertyaállás utána. Elevitet április óta szedek, fizikailag kímélem magam. Remélem, a pozitív gondolkodás is sokat segít.
2013. jún. 1. 19:34
 9/36 anonim ***** válasza:

Sziaszok, èn is veletek vàrakozok, menszim màjus 13.àn jött meg de aztán igazàbòl csak 19én jött meg....jövôhétre nem vàrom....1 éve van, hogy pròbàlkozunk, eddig sikertelenül.Szurkolok nektek sorstàrsaim:))

Én is 22 éves vagyok :D

2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Mi is 2 honapja probalkozunk,illeve ez lesz a 3.honap.

En fogamzasgatlot szedtem elotte,mindenki azt mondta,h konnyu utanna teherbeesni,de nekem kisse felboritotta a ciklusomat.Vettem erre a honapra ovutesztet is,remelem az majd segit :)Amugy a tesztekkel alig birom kivarni a mensi elso napjat.

25/L

2013. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!