Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti beválallnátok így az...

Ti beválallnátok így az embrio transzfert? Sima fagyasztott embriorol van szó.

Figyelt kérdés

hyperstimu miatt nem kaptam vissza embriot,azóta eltelt 2 hónap.Meg volt egy sisztám is.

Ma megnézett a dokim uh-n.Hát ez a fránya nagy ciszta itt van még?Mondom h lehet?2hete voltam uh-n az az ismeretlen doki azt mondta h nincs....nagyon jó.... igaszság szerint le kellene szívni a cisztám de nem ajánlja.dokim szerint várjunk egy hónapot.Gondolkodoba estünk a férjemmel.egy hónap mulva mitől is lesz jobb?ígyis 2 hónapot vártunk nem tünt el.Elvileg ha a ciszta jó indulatu nincs baj elvan ott.Csak akkor van baj ha rossz indulatu.


2013. okt. 14. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vállalnám be, amíg ki nem derül milyen az a ciszta, egy hónapon nem múlik semmi, és ha rossz indulatú, és terhes leszel, mit csinálsz? Ennyire nem kéne kapkodni, nem múlik semmi egy hónapon. A te egészséged fontosabb.
2013. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
addig nem hsizem hogy visszakapod amig a ciszta ott van, mert ez gondot okozhat a aterhesség alatt, gondolom te sem szeretnéd hogy emiatt ne tudd kihordani hamár megfogan.... Gyógyszerrel sem mulik el? Általában el szokott, ritka az hogy műtét kell.
2013. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki,hogy ha rosszindulatú az kiderül menet közben és le lehet fujni.
2013. okt. 14. 19:28
 4/10 A kérdező kommentje:
21-22mm-es a ciszta.Azt választottuk végül,h belevágunk és leállunk ha ugy alakul.A doki szerint transzfer előtt kiderül.
2013. okt. 14. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:

A cisztát mindenképpen le kell szívni beültetés előtt. Különben az is stimulálódik, meg ahogy majd nő a baba, gondot okozhat.

Előbb szívassátok le, és akkor neki lehet állni.

2013. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem stimulálás miatt 1 nagy 23mm-es cisztám lett, mégis visszakaptam a babámat. És meg is maradt :) És a ciszta egészen a szülésig ott lapult a bal petefészkemben, semmi de semmi bajt nem okozott :)

Csodaszép kislányom lett!!!!!


Az a ciszta nem fog bezavarni! Nem a méhedben van, hanem a petefészkedben!


Nyugodj meg és várd vissza a fagyibabáidat!!!!!

2013. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó,remélem igazad lesz!
2013. okt. 15. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
6. azért, mert nálad nem volt gond, még másnál lehet... persze, ne legyen...
2013. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem ugyanugy a stimulálás miatt lett a cisztám és 21mm-es.
2013. okt. 15. 15:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a menstruácíóm az utolsó 2napban fekete volt.Ma voltam uh-n és távozott a cisztám:)
2013. okt. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!