Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemény? Három napos késés,...

Vélemény? Három napos késés, minden nap van pár olyan óra, mikor azt érzem, hogy mindjárt megjön, de szerencsére nem. Néha elkezd feszülni oldalt a hasam, aztán abbahagyja. És szinte állandóan szurkálást érzek különböző helyekről a hasamban.

Figyelt kérdés
A hőm 36,8 körüli már elég régóta. Ja, és ingerlékeny vagyok, olyan dolgokért felkapom a vizet, amin máskor csak nevetek. Van olyan köztetek, akinek szintén ilyen tünetei voltak, és mégis megjött végül? Csak hogy felkészüljek lelkileg. De ha valakinek ilyen tünetekkel lett baba, az is írjon légyszi, hadd örüljek!
2009. nov. 11. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy terhesteszttel minden bizonytalanságod eltűnik...
2009. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem baba volt, hol éreztem,hol nem, a páromnak napokig bizonygattam,hogy nem baba, hisz érzem,hogy erőlködik a mensim.Aztán az 5. napon nem birtam, csináltam egy tesztet, és egyből 2 csikos lett.

Szerintem tesztelj egyet, már van esély arra,hogy kimutassa.

2009. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteket én is produkáltam, baba volt. DE ezek simán tudod pszichésen is előidézni. Szóval türelem,várd ki a tesztet. AZ egész babavárás egy türelemjáték:)
2009. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet nekem mégcsak 1 napja késik és én is ezeket a tüneteket érzem.De nálam az a furcsa hogy a nemvárt előtt leesett a hőm.drukkolok hogy babásak legyünk!!!:-)))
2009. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia! Nekem is így volt, a mindjárt megjön érzéssel kezdődött, nagyon görcsölt a hasam pár napig, amúgy szinte nem is éreztem, amikor megjött. Előtte minden hónapban teszteltem, akkor gondoltam, most nem fogok, úgyis megjön. És csak nem. Vártam kb. még egy hetet, akkor elővettem a tesztet,(azért volt otthon egy dugiban) nagy csalódottam mentek a fürdőbe és alig hittem a szememnek, mikor kijött a 2. vonal is. Én is nagyon ingerlékeny voltam, azt hittem felrobbanok minden hülyeségen.
2009. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! én csak azért nem hiszem, hogy pszichésen ezt elő lehet idézni, mert a megjön érzés olyan speciális dolog, hogy szerintem lehetetlen olyan intenzíven megélni, csak mert az agyam érezni akarja. De azért azt a véleményt is köszönöm! Kedves válaszoló, akinek ugyanaz a tünete, mint nekem, szurkolok nagyon! :) amúgy nekem még étvágytalanságom van, csak azt elfelejtettem írni, alig bírtam reggel megenni a szendvicsemet, csak az elevit miatt muszáj volt, mert arra rá van írva, hogy evés után kell. Pedig ilyenkor már mindig éhes vagyok, most meg alig bírtam ránézni. Bár én úgy tudom, hogy inkább a farkas éhség a tünet, nem?
2009. nov. 11. 09:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tüneteim voltak, most vagyok 6 hetes. Azt nem is tudtam, hogy a farkaséhség tünet, de nekem 2 napja az van. Nagyon hamar megéhezek evés után és borzasztó éhség tör rám. Most is 3-tól várom a vacsoraidőt, de még nem akartam kajálni, hisz rendes ebédet ettem, kaptam be egy kis jogurtot, hogy birjam ki legalább 5-ig. De aztán megint hogy birom ki estig? Tegnap is 7 után vacsiztam és olyan éhség jött rám 9 után, hogy azt hittem nem birom ki reggelig. Ez akkor ezek szerint a terhességtől van?

Bocs az offért!

Szerintem tesztelj, és ird meg mi lett! :-)

2009. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen, mondják, hogy a farkas éhség az jel, bár most utána olvastam, és sokaknál meg pont az étvágytalanság jön ki, mint nálam. Majd írok a tesztelés után :)
2009. nov. 12. 07:17
 9/13 A kérdező kommentje:
pozitív lett! :-)))))))))
2009. nov. 13. 07:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szívből gratulálok!!!
2009. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!