Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek, azzal hogy...

Segitenétek, azzal hogy elolvassátok? Nem tudom mi ez! Mikor lehetne tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, az van hogy PCOS vagyok. az utolós mensim augusztus 23. Ha 28 nappal számolnám a ciklust akkor szeptember 20 án kellett volna megjönnie. szeptember 11 én volt egy kis barnázásom, és utána 13 án is. Görcsöltem, fájt a cicim, ingerlékeny voltam, émelyegtem fájt a derekam (nem kicsit). Tesztet hiába csináltam mind negativ. Az utolsót egy hete csináltam, hogy még mindig nem jön meg...

Vasárnap óta egy csomószor kell pisilni mennem, vesém nem fáj, nem is fázhattam fel, de inkább a vizelési ingerem van meg, mert alig jön valami...

Ma mikor wc-n voltam akkor belenéztem és egy adag vér volt azt hittem megjött, mert eléggé görcsöltem. Bele is törődtem, hogy nem sikerült, bedugtam egy tampont, és majdnem szárazon huztam most ki, 5 órás bentlét után.

Kivagyok, nagyon fáradt vagyok, tegnap egész nap aludtam volna... (lehet az idő miatt)

Szóval szerintetek lehet baba? Menjek dokihoz? Ha van valami láthatja? Mi lehet a vér ha baba van?


2013. okt. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos, most azonnal. Mert ha baba is van a dologban, akkor veszélyben lehet! Most mar eleget késik, igy latni is kell valamit, ha ott van.

Szorítok!

2013. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj még ma be az ügyeletre szerintem.
2013. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2013. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!