Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban mióta elmúlt...

Klua kérdése:

Ebben a hónapban mióta elmúlt a menstruációm mindig ugyan annyi az ébredési hőmérséklettem, mindig ugyan akkor mérem és mindig min.5 percig, digitállissal, szájban. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Az ébredési hőm 36.2, et mindig pontosan mérem, szedek elevit-et azt javasolták, h babát szeretnénk. Ettől nem hiszem, hogy lehet állandó hőm, nem ugrott meg egyszer, se, nem ment 36.2 fölé. Valaki segítenee megérteni ezt?

A váalszkat előre is köszönöm.



2013. okt. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért baj az,hogy ugyanannyi?Majd peteéréskor változik.Mondjuk azért nem ártana letesztelni a hőmérőt,hátha rossz.
2013. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert eddig mindig változott. Vagy 36.3 vagy 35,9 esetleg 36.5 volt. Mindig változott de most állandón ugyan annyi.
2013. okt. 16. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 4. hónapja mérem a hőmet, eddig mindig totál cikk-cakkos volt, aminek nagyon nem örültem. Most a 4. hónapban a 20. napnál járok és szinte nyíl egyenes, tegnap esett le 2 tizedet. Ma pedig pozitív lett az ovu tesztem. Nekem mondjuk 20. nap körül van mindig a peteérésem, remélem ebben a hónapban sikerült. Tegnap este együtt is voltunk, remélem jól időzítettünk :)
2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is gy volt eddig, mindig változott, de mosteg csík az egész. Nekem 16 és 18 közt szzokott lennni ovum,de nem mmozdul a hőm és ezért nem értem, hogy most mivan.Szeretnénk babát,eddig majdnem mindig egy két nap pihennővel együtt voltunk párommal, remnykedünk, csak így nagyon bizonytalan.
2013. okt. 17. 06:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha nem változik a hős, ovu előtt a normális maximum 0,1-0,2 változás, de a legjobb, ha szinte semmi. A lázmérőd teszteld le, de szerintem ez jó így. Majd ovu körül leesik, aztán emelkedni fog szépen.
2013. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont az is lehet h ebben a ciklusban nem volt ovud és azért nem változik a hőd.
2013. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!