Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7.5 hetes babás vagyok. A...

7.5 hetes babás vagyok. A mellfeszülés majdnem teljesen elmúlt, ez baj? Folyton kell feszülnie és fájnia? A hasam ugyan úgy érzem. Első baba, kétségbe vagyok esve, ha nem azt érzem, amit a nagykönyvben megírnak. :S

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt, mégis már betöltött 40 hetes vagyok. Ne aggódj, mindenkinek más a terhessége...
2009. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne idegeskedj! Én 6-7 hetes vagyok és nekem is elmúlt. Lehet, holnap viszont érezni fogod. Az is lehet, hogy terhesség végéig már nem. Ezen nem szabad aggódni, a kezdeti tünetek mindenkinél megszűnnek egy idő után. :)

Boldog babavárást! :)


(Ja, és szerintem kevés embernek olyan a terhessége, amilyen a nagykönyvben meg van írva. Hiszen te is más vagy, mint a többi ember:)

2009. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!