Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltunk együtt párommal és...

Ma voltunk együtt párommal és ciklus 14. napon vagyok, holnap veszik le a spirálom, lehet belőle baba vagy még véd addig a spirál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem még nem lesz belőle.
2013. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a spirál a beágyazódást akadályozza meg. A megtermékenyített petesejt napokig vándorol mielőtt elérné célját. Valószínűleg a levétel miatt sebek is keletkezhetnek, így azoknak előbb be kellene gyógyulniuk szerintem. Holnap kérdezd meg az orvost. Nekem van olyan ismerősöm, aki spirál mellett lett babás...
2013. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örülni fog az orvosod!

Alap, hogy nőgyógy vizsgálat előtti napon már nincs szex, max. gumival.

2013. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, szerettem volna irni neked valamit de aztán inkább nem!



Minkenkinek Köszönöm a válaszokat!!!

2013. okt. 17. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem hallottam még olyat, hogy nőgyógy előtti napon nincs szex :DDD Ezt ki mondta neked? :DDD


Kérdező: Én várnék egy ciklust. Egyrészt a spiráloknak van hormontartalma, másrészt meg amit mások is írtak: mindenféle sérülés, ilyesmi lehet közben, ne ez legyen a probléma egy korai terhességnél. Egy hónap már nem számít sokat szerintem. Lehet az orvosod még többet is fog javasolni. Kitartás!

2013. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig az én nőgyógyászom is mondta, hogy előtte 24 óráig ne legyen szex (illetve ne élvezzen belém a párom). Megváltoztatja a hüvely PH-ját stb, konkrétan rákszűrés előtti nap biztos, hogy nem szabad. Spirállevételt nem tudom. Kérdezd meg az orvosod!
2013. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rakszuresnel es kenet vetelnel biztos mas.

Most mondtam a dokinak meg elotte mielott hozzam nyult. Azt mondta nem baj. Ugy is kesztyu van rajra es semmivel nem kulonb egy epp menstrualas kozben vegzett vizsgalat.

Ugyhogy nem volt gond. Ja es a spiral vedett elmeletileg nem lehet bava.


Mindenkinek koszonom a valaszokat!

2013. okt. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!