Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyl és duphaston meghozta...

Clostyl és duphaston meghozta a hozzá fűzött reményeket? Hatott? Mik a mellékhatásai? Mikor kell bevenni, kaja előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én clostit és bromot szedtem 2*1et, aztán le kellett csökkenteni, mert a reggeli adagtól rosszul voltam, így bevettem este és elaludtam utána, akkor már nem volt semmi baj.

Egyébként az első pár nap, amig hozzá nem szoktam, olyan erős fejfájásom volt, hogy olyat én még enm éreztem, pedig erős migrének szoktak gyötörni, hogy nem látok,nem hallok,nem élek.

Rám így hatott, viszont szó se róla, rögtön teherbe estem :)

2009. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kaja után vettem be, de nézd meg a betegtájékoztató mit ajánl. Nekem semmilyen mellékhatása sem volt egyik gyógyszernek sem. 2 kúrából 2szer teherbe estem az első hónapban, bár én kaptam hozzá tüszőrepesztőt is. Sajnos az első baba elment a 7. héten, de ma már van egy gyönyörű 10,5 hónapos kislányom.

Sok sikert!

2009. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én clostit és proverát szedtem és az első hónap után szerencsém lett, mert terhes lettem, most 4 hónapos a kisfiam.clostit 2*1 et szedtem, nem éreztem mellékhatást.
2009. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!