Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, hogyan érezte magát...

Ki, hogyan érezte magát lombik programban a hormoninjekciós stimulálástól? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én semmit nem éreztem és szerencsére nálam semmi mellékhatása nem volt!!! A tüszőrepesztő hatását éreztem erős alhasi szurkálással.

Remélem a most következő lombikomnál sem fogok rosszul reagálni!

Neked is ezt kívánom!!!

2011. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi, de semmi mellékhatása az injekcióknak. Sok sikert Neked!
2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két lombikom volt. Az elsőnél semmi bajom nem volt, csak annyi, hogy nagyon fel voltam puffadva. A másodiknál egyáltalán nem puffadtam, viszon végig szédültem és nagyon kemény hangulatingadozásaim voltak. Ja és a libidóm a nullával volt egyenlő mindkettőnél :(
2011. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn kezdem az injekciókat, eléggé izgulok... Sikerül valamelyikőtöknek a baba? Mi volt a gond Nálatok? Ha pár részletet leírnátok, nagyon jó lenne. Hova jártok? Hány hétig szúrtátok magatok? Milyen gyakran kellett mennetek uh-ra?
2011. jan. 4. 08:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi a BMC-be járunk. A férjem miatt kell a lombik, de nyilván nálam is van valami gond, mert mikor jó volt az eredménye, sajnos akkor sem lettem terhes. Lassan 4 éve szeretnénk babát, eddig 2 lombikunk volt. Ebből a második sikeres volt, de elment a babánk elég korán. A szuriktól ne félj, én annó már egy vérvételtől is rosszul voltam, a lombiknál meg végig magamat szúrtam, ki lehet bírni. Nekem hosszú protokolom volt, ami azt jelenti, hogy az előző ciklus 21. napjától indultak az injekciók, úgyhogy én durván 3,5 hétig szúrtam egyfolytában.
2011. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és sajnálom, hogy nem sikerültek...

Mi is a BMC-be járunk és szintén a férjemnél van a gond. Nekem is hosszú protokoll lesz, mert a 21. napon kezdem. Eléggé aggódok.

Belevágtok a következőbe?

2011. jan. 4. 14:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, minden rendben lesz! Van ismerősöm, akiknek rögtön az első sikerült. Mi is megyünk tovább a harmadikra majd valamikor februárban vagy márciusban.
2011. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazad lesz. Nektek is minden jót kívánok!
2011. jan. 5. 13:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit jelet, hogy hosszú protokoll? Mi is lombikra készülünk, nem árt tisztában lenni a fogalmakkal
2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8 lombikot nyomattunk le,a szuriktól szédülés,alhasi feszülés,émelygés volt a jellemző.Jól esett lepihenni,de semmiképpen nem elviselhetetlen dolgok voltak ezek,inkább a lelki része nehezebb.

Általában minnél többedik ciklusnapon voltam annál jobban és jobban éreztem ahogy egyre és egyre nagyobbak lettek a tüszők úgy éreztem egyre jobban a feszülést.

2011. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!