Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja októberre? Többi...

Ki nem várja októberre? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy sikerült e nekem mindenesetre 26-28fele kéne megjönnie,pár napja szurkálodásokat érzek hol bal oldalt hol jobb félen.6hónapja probálkozunk mióta elment az első picur.Azóta semmi.Kezdek is elkeseredni.Héten teszteltem negatív,lehet korai volt nemtudom.Együtt voltunk 5-6-8-9-10-11-14-15.én. lehet kicsit tulzás mindennaposra tenni,de régen is voltunk ennyire együtt:)
2013. okt. 18. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia,

ne keseredj el, korán volt a teszt. Ha pl. 5-én fogantál volna meg, akkor is kell 13-14 nap, hogy a teszt kimutassa, tehát esetleg holnap mutatná ki először. Ha pedig 15-én estél teherbe, akkor csak 19-e körül mutatná ki.


Hány naposak a ciklusaid, mikor volt peteérésed?


Sok sikert.

2013. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tegnap kellett volna megjönnie, de a tesztem (Gabriel) negatív lett. Még most sem jött meg, de valamiért olyan érzésem van nem is fog. Már van egy kisfiam, meg volt egy méhen kívüli terhességem. Mind a két esetben egy héttel később mutatták ki a tesztek. Szóval ne keseredj el, hamar volt még a tesztelésed.
2013. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
9.én ovuteszteltem,a 2.csík majdnem egy nagyon picivel volt halványabb mint a kontroll csík.Ebből is és a nyákombol itélve is gondolnám hogy elcsiptük.De már nemvagyok bennt biztos mert minden hónap csalódás:(28-30napos ciklusaim vannak és általában 5-6napos a menszesz kedves első.
2013. okt. 18. 13:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor még bőven ráérsz tesztelni. Esetleg 24-25-én már tesztelhetnél, de az sem mutat még biztosat, így a helyedben megvárnám a nemvárt első napját.
2013. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
háth biztos megvárom,de olyan nehéz kibirni:(:D meg érdekes hogy mindig a mensi közeledtével kezdek el izgulni..
2013. okt. 18. 16:31
 6/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én most szerdára NEM várom :) Nekem ha minden igaz 9-én volt peteérésem. Mi minden nap együtt vagyunk, lehet ez sem a legjobb de hát ez van :) Tehát 9-én volt peteérésem akkor tegnap , ma van a beágyazódás vége ha jól számolom. A 7végén kicsi szúrás éreztem jobb oldalon de nem tartott sokáig. Ma olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Hol ezt érzem, hol semmit. A melleim is a napokban jobben fájtam mára már enyhültek, de mégazért fáj, de nem annyira érzékeny.A mellbimbóm sem érzékeny egyáltalán.Szerintetek ez most mensi kezdete vagy kisbaba? :)
2013. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom. De csak barnázok már 3. napja (legtöbbször épp hogy van színe) Ma teszteltem 20-as érzékenységű teszttel, de negatív lett. Holnap 15-sel tesztelek. Barnázni nem szoktam, ezért gyanús. 14. napon voltunk együtt utoljára, most 28. nap vagyok. Remélem még nincs minden veszve.
2013. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huh,háth akkor izguljunk eggyütt:).Kedves utolsó előtti neked irtam ugyanezek a tünetek dettó:)...és kedves utolsó,én menszeszem előtt szoktam barnázni sajna van hogy egy hétig is:/..de ha többször is voltatok együtt éshamár késik az is jó jel:)Én ma kiprobáltam ezt a "jós"tesztelgetést,reggel One Step nevű terhességi teszttel..nemlátni:( vagyis én ha jobban nézem akkor valamit látok de az csekély,aztán du-ni One step ovus teszttel pedig halványka a 2.csík..de persze ezis lehet bármi nemde?! Énis9.én ovuteszteltem ott a 2. csík eléggé hasonló az elsőhöz..mindenesetre 18 és 20.án is együtt voltunk..szerda -péntek körülre nemvárom
2013. okt. 21. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia ! péntekre nem várom, mai görbém:

[link]


sajnos nem tudtunk nagyon együtt lenni :(..

majd kiderűl ;)

2013. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem ti is jókor voltatok együtt!!!:) Csak kár hogy nem mindig lehet tudni előre adolgokat:( nade azért hajrá:)
2013. okt. 21. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!