Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S.3 napos rendes menszes...

S. O. S.3 napos rendes menszesz után plusz 10 nap barnázás jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
október 5.én kellett megjönnie.meg is jött.3 napig rendesen megvolt aztán csak barnáztam.minden nap egy kicsit.egészen tegnapig.de tegnap már rózsaszín volt.mi lehet ez?talán terhesség?igazából augusztusban fogamzásgátlót szedtem szeptemberben nem és egész hónapban védekezés nélkül voltunk együtt.

#gffdh
2013. okt. 17. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk!!
2013. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a furcsa hogy minden nap egy barna folt van.28 naposak a ciklusaim és ha a gyógyszer miatt lenne akkor nem jött volna meg időben
2013. okt. 17. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálj eg yteszetet, az fog biztos eredményt adni
2013. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hinném, hogy terhes vagy! Én a szülés óta ebben a cipőben járok! 28 napos ciklusokból 2 nap vérzés, 13 nap barnázás. A doki szerint a hormonháztartásom felborult kicsit. Már próbálkoztunk Mastodynon cseppel, most Premens-el, hogy helyretegyük a menstruációt. Ha így marad a ciklusod, menj el dokihoz, időben segít, ha kell!
2013. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negativ.soha nem volt még nekem ilyen
2013. okt. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!