Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap (10.21-én) megyek...

Holnap (10.21-én) megyek inszemre és elfelejtettem az otrivilt beszúrni az este. Arra emlékeztem hogy inszem előtti este kell beszúrni, nem pedig 2nappal előtte. Nagy baj? Van még esélye az inszemnek?

Figyelt kérdés

#panni3
2013. okt. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom nálad hogy van (lehet másképp) de nekem mindig 24 órával előtte kellett szúrni az Ovittrelle-t, hánykor lesz az inszem? Szerintem már most szúrd be!!
2013. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan,hogy hánykor,8.30-ra kell menni leadni a páromnak a spermát.Kb. dél körül.Fél órával ezelőtt beszurtam ,de arra lettem volna kiváncsi hogy nem e lesz késő.A dokim Úgy irta fel,2estével előtte.én meg elfelejtettem .van még esélye az inszemnek?ki szabadulnak időben a petsejtek.
2013. okt. 20. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem késtél le semmiről!
2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csakk azért szerettem volna tudni,mert tojás fehérje féle folyásom van.Az jó?nem tudod?
2013. okt. 20. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyásra én már nem figyelek, mert össze-vissza van, pláne, hogy hormon gyógyszereket szedünk. Nekem pl. az ovitrelle 24 órán belül repeszt, van, akinek 36 órán belül. Viszont a spermák 48 órán át életképesek, az sem gond, ha inszemig nem repedsz meg.
2013. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!