Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha még nagyon a...

Normális, ha még nagyon a terhesség elején egyfolytában szomjas vagyok és úgy érzem ki vagyok száradva? Még ivás közben is szomjúságot érzek. Amúgy napi 3 litert eddig is megittem midnennap, de most még szomjasabb vagyok. Vagy ez mástól van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha túl sokat iszol, az lehet cukorbetegség jele is.


Napi 3 liter víz még az egészséges kategória terhesség esetén, amikor amúgy is megnövekszik a terhes nő vízigénye.

2009. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! voltam kivizsgáláson, és nem vagyok cukorbeteg. Egyszerűen csak nagy a víz igényem. És nem tudom, hogy összefügghet-e a babával, hogy most még inkább ihatnékom van.
2009. nov. 12. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én napi pár deci vizen eléltem,egész nap.Tegnep tegnap előtt másfél 2 litert ittam meg,állandóan szomjas voltam.Ez nekem is gyanús lett:) Első olyan közös hónapunk,amikor minden nap együtt voltunk a párommal,így hát reménykedek,lehet összefüggésben van vele.Nekem a nem vártig még 7 napom van.
2009. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!