Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Coca-cola ivás terhesség...

Coca-cola ivás terhesség alatt! Nagyon kívánom a colát, bár tudom, hogy nemlehet, de egy pohár nem árt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugaton még ajánlják is terhesség alatt, asszem hányinger ellen, nem hiszem h annyira rosszat tenne
2010. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Coca-Cola alapból nem egészséges, hiszen cukros-szénsavas, meg még ki tudja, mi van benne... De én akkor is imádom. :-) Amikor nem ég a gyomrom, akkor megiszom belőle napi egy pohárral, lelkiismeretfurdalás nélkül.


35h km

2010. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is ittam annak ellenére hogy tudtam nem tesz jót..de azért mértékkel!!!!

Szép,nagy ,egészséges babóm lett...érdekes..most hogy szoptatom már kevésbé merem meginni...érdekes ez az emberi agy.. hehe :D

2010. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan igyál. Persze káros minden nap literszámra inni, de ha néha megiszol 1-1 pohárral nem történik semmi.
2010. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú én is meg voltam őrülve a coláért mindhárom terhességem alatt. Pedig egyébként meg nem vagyok oda érte.

Érdekes,hogy semmi mást nem kívántam,csak ezt...

Az volt az első jele,hogy terhes vagyok,hogy colát akartam colával...

Persze nem ittam l szám,de mondhatni napi szinten szlopáltam :D,főleg az első trimeszterben.

Mindhárom lurkóm makk egészséges,hála Istennek :)

Szerintem az a rosszabb,ha folyton "rá gondolsz" és mégsem iszod...

Jó egészséget,minden jót!!

2010. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ihatsz nyugodtan, de ne lightot (abban aszpartam édesítő van). Persze ne liter számra, de néha 1-2 pohártól semmi baj nem lesz.

Egészségedre!

2010. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hányingerre, gyomorégésre kifejezetten jó, mert leköti a savat. én sokat hánytam, a védőnő még ajánlotta is, szóval nyugodtan :)
2010. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igyál nyugodtan!

Én is nagyon kívántam a várandósságom alatt,ittam is,semmi baja nem lett a babámnak és nem is hiperaktív!

20 hőnapos nagyfiú anyukája

2010. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nugodtan ihatod, mértékkel. Én terhesség előtt időnként light colat ittam, de nem rendszeresen. Terhesség elejétől orvosi javaslatra mert iszonyú rosszul voltam, minden kijött... szóval orvosi javaslatra minden nap megittam egy pohár Coca Colat. NEM light-ot. Segített a rosszullétek leküzdésében. Jó hidegen ittam mindig, hiába volt tél :) Azóta is kb 2-3 naponta megiszok egy pohárral, mert én is kívánom.


Boldog babavárást,

27 hetes kismama

2010. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2010. márc. 15. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!