Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a nagyfőnök behívott...

Ma a nagyfőnök behívott mindenkit, hogy a H1N1 oltás beadatása erkölcsi kérdés és szeégyelli magát, hogy valaki még nincs beoltatva. Babát tervezek és nem merem! (Akár már most is terhes lehetek) Szerintetek? Nagyon, nagyon félek.

Figyelt kérdés
Nem az influenzától, hanem az oltás mellékhatásától
2009. nov. 12. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyet mond, akkor neki is van főnöke.


A baba a fontos. Megmondanám neki, tartson csak akkor erkölcstelennek. Ha valóban babás vagy, már nem kell sok időt együtt töltenetek egyébként sem.

2009. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is ezen gondolkodom, merjem, vagy ne.Viszont ugyebár ez nálunk már a második turnusa a betegségnek.Az elsőt elkaptam sikeresen.Először fájtak a szemeim,majd a fejem, utána a végtagjaim, de nagyon.És 4 napig 39 felett volt a lázam.Nem nagyon ment lejjebb akármit vettem be.Örültem, ha pár órára lement ugy 38,5-re.Aztán ahogy jött, ugy ment is.Sok gyümölcsöt ettem, vitaminokat.

Nem tudom mit tegyek, lehet én is babás vagyok, pár napom van a nem vártig.De szerintem ha megfelelően táplálkozunk, vitaminokat szedünk (én a Femibion 800-at) akkor nem kell tartani tőle.

2009. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Az egyik nagyon befolyásos ismerősöm terhes felesége, beoltatta magát. Olyan kapcsolataik vannak az országon belül is és kívül is, hogy olyan infók birtokába jutottak, hogy végül is arra a döntésre jutottak, hogy beoltatják magukat a másik 2 gyereküket is. Nekem ennyi elég volt és beoltattam magam, pedig mi is tervezzük a babát.
2009. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom elérni a nőgyógyászomat, aki a SOTE egyik vezető orvosa...meglátom mit mond.Iszonyat gyomorgörcsöm van..tudom ezzel jobban ártok jelenleg:(
2009. nov. 12. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
írd meg kérlek mit mondott a nőgyógyászod
2009. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia neharagudj hogy megkérdezem de ki a dokid a SOTE-n ?

Amúgy a munkahelyeden nem kötelezhetnek arra hogy beoltasd magad még az egézség ügyben sem én abba dolgozok és babát szeretnék és a főnőkőm azt mondta rám bizza. Ne hagyd magad hogy kötelezzek rá ha te nem akarod.

2009. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, hogy várjuk meg a pozitív tesztet és utána beszélünk...szerintem ez egy nem
2009. nov. 12. 17:51
 8/11 A kérdező kommentje:
még nem pozitív a teszt. Ma lesz a nagy céges oltás..kíváncsi vagyok hogya tudom majd magam kihúzni
2009. nov. 13. 09:14
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszerű, azt mondod, hogy Te már megkaptad tegnap :)
2009. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy azt mondod, hogy lázas vagy, ilyenkor nem olthatnak be!!
2009. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!