Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, hogy a reggeli...

Normális az, hogy a reggeli hőm 36,6 (az átlaghőm 36,2) és délután csak 35,5?

Figyelt kérdés
Megmértem most délután és teljesen elszontyolodtam. :( Vagy ezzel ne foglalkozzak? Csak azért kérdezem, mert máskor is nézegettem már napközben és általában mindig annyi volt, mint reggel. :(
2012. febr. 23. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha gyerek miatt méred a hődet, akkor megnyugtatlak, hogy csak a reggeli számít! Az hogy, hogy alakul nap közben a hőd, az sok mindentől függ, de semmi köze a babához, vagy a foganáshoz.

Ha méred a hődet, akkor csak reggel tedd, felkelés elött az ágyban fekve. Csak az számít!!!

2012. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen, azért mérem. :) Amint csörög az óra az első dolgom a hőmérés. Csak kíváncsiságból megmértem most is. Ezt nem kellett volna.... :D

2012. febr. 23. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak reggel mérd a hődet. A többi nem számít, csak össze zavar.

A ciklus.hu-n tudod vezetni szépen a hődet. Nekem nagyon bevállt.


1.válaszoló

2012. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ott vezetem én is. Meg még 3 másik helyen. :D A többi az pontosabban behúzza az ovut.
2012. febr. 23. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik az a másik 3?
2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

és a telefonomon az ovowiew


Eddig a legjobb szerintem a tcoyf. :)

2012. febr. 23. 21:56
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] ez a telefonos. sokat kipróbáltam, de ez nagyon jó.
2012. febr. 23. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, hogy nap közben ilyen alacsony a testhőd. Én meg pont azt furcsállom magammal kapcsolatban, hogy 37,3-37,5 körül van, pedig a reggeli hőm 36,8 már 3 napja.

Beteg nem vagyok, meg azt sem érzem, hogy esetleg bujkálna bennem valami nyavalya.

(csak azért kezdtem el "csekkolni" nap közben, mert melegnek éreztem a testemet)

2012. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Lehet, hogy fel vagy pörögve? Azért magas? HA fekszel egy órát nap közben, és utánna megméred akkor is ilyen magas?

2012. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

09:09 vagyok. Azért furcsa, mert csak itt ülök a gép előtt, vagy a kanapén és nézem a tévét.

Ha továbbra is ilyen marad, akkor csak el kellene mennem a háziorvoshoz... mmmmm

2012. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!