Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos késésnél lehet délután...

4 napos késésnél lehet délután tesztelni, vagy akkor is inkább reggeli vizeletből?

Figyelt kérdés
Reggel megyek dolgozni, de ha nem jön meg akkor délután vennék tesztet, majd itthon megcsinálnám. Mondjuk tünetem nincs, szóval, nem tudom... Szerintetek?
2012. febr. 23. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a reggeli lehet jobb lenne,mivel csak 4 napja nem jött meg. De azért nem vesztesz vele semmit ha délután csinálsz egy tesztet. Sok sikert!
2012. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínű, hogy már a délutáni is kimutatja, de ha a délutániból csinálod, és éppen -, akkor idegesíteni fogod magad, hogy miért nem reggeliből csináltad. Érdemes a reggeliből :)

2012. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a délutáni is kimutatja már. Én 3 nap késésnél este teszteltem pozitívat. Késés esetén már a nap bármely szakában kimutatják a terhességet.
2012. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írd meg majd az eredményt,én szurkolok!
2012. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Még nem jött meg, de várok vele holnap reggelig! Majd irok, akkor is ha megjött, meg ha nem és, pozi a teszt, akkor is, szoval mindenképp. Puszi, csajok.
2012. febr. 24. 15:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk sztem nem vok terhes, mert akkor már kellene tünetnek lenni, vagy nem???? Nálam semmi. Melleim nem fájnak. Nincs hányingerem. Tehát semmi.
2012. febr. 24. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első tünete az, hogy elmarad a vérzés. És majd csak utána lesznek, a rosszullétek, mellfájdalmak stb. Valaki már azelőtt "érzi, hogy terhes", de ez nem mindenkinél van így. Mindenkinél máshogy jelentkezik. :)
2012. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ááá te aztán türelmes vagy :D én tuti kettőt vettem volna és az egyiket ellőttem volna már most és ha negatív akkor ott a másik holnap reggelre :D

megy a drukk!!!

2012. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot. Most igy estefelé kezdett "fájni" a köldököm körül, meg följebb, meg fel vok puffadva. Megnyomkodtam, és tök kemény. De! Ez lehet attol is, h megfog jönni, meg attól is, h a héten influenzás lettem, tegnap voltam dokinál, és lehet h a gyógyszer mellékhatása amit felirt... Nem tudom. Basszus. Már izgulok, h mi van.
2012. febr. 24. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél?
2012. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!