Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondanátok nekem hogy a...

Elmondanátok nekem hogy a terhességi teszteken hol van rá írva hogy milyen érzékenységű?

Figyelt kérdés

Tiszta ciki, 2 gyermekem van, még se tudom, és csak most gondolkodtam el rajta. Van itthon tesz de azon én nem találom! :)

Hol tüntetik fel rajta? vagy csak úgy szimplán tudjátok hogy hanyas érzékenységű?


2013. okt. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kívül a dobozon, vagy a használati utasításban van.
2013. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, de én is találkoztam már olyan teszttel, amire nem volt ráírva. Általában az nem túl érzékeny. Vegyél a patikába inkább 10es érzékenységűt, az a legbiztosabb. Nekem az még sosem hazudott. És azon már látszott, ha van valami a nemvárt napján is. Mondjuk naaaagyon nagyon halványan, ha akartam rá tudtam fogni, párom meg mondta, hogy ő nem lát semmit. De én már láttam! :)
2013. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) és tényleg, aminek a dobozára nincs rá írva ott van a betegtájékoztatóban (pedig elolvastam én, csak ezt valahogy elbambultam :D a régebbi tesztemen pedig tényleg a dobozán van :)
2013. okt. 24. 06:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltál már új tesztet?
2013. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem... Akartam mert már túl túl sokat késett, de megjött közben. De azért be tartalékolok néhány tesztet, mert nálam gyakran elő fordul hogy késik (főleg így szoptatás alatt) most pl 45 napra jött meg
2013. okt. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!