Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő míg felszívódik...

Mennyi idő míg felszívódik egy kis ciszta? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés
Meg nem repedt tüsző. Mellette eshetek teherbe?
2009. nov. 12. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! hogy teherbe eshetsz-e az nem tudom, de nekem volt ilyen cisztán, egy mensi után már nem is látták, tehát felszívódott! remélem te is ilyen szerencsés leszel :D drukk
2009. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mennyivel a ciszta után volt a mensid?
2009. nov. 12. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Emlékszem a tegnapi kérdésedre, már akkor rosszat sejtettem, sajnálom,hogy igy alakult!!!

Mit mondott az orvosod? Nem tanácsolt valamit?

2009. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy várjunk, ez a típus magától fel szokott szívódni. Tegnap viszont nagyon a begörcsölt hasam, szinte szülési fájdalmaim voltak. Férjem már hívta a sürgősségit.De végül elmúlt, fájdalomcsillapító hatására.Sose volt még cisztám.
2009. nov. 13. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! első vagyok! én még fogamzásgátlót szedek(sajnos fiatal vagyok még egy babához 19évesen) kb 3hét múlva volt a megvonásos vérzésem és utána 1héttel már nem is látták szóval durván 1hónap volt! drukkolok neked
2009. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 23:11-es vok.

Ha ezt mondta, akkor reméljük, hogy minél előbb felszivódik, és csak türelmesnek kell lenned. Gondolom a stresszmentes élet biztosan segit.


Már mi is nagyon szeretnénk babát, de még várat magára...

2009. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egy párszor cisztám. Szintén meg nem repedt tüsző miatt. Az esetek többségében tényleg felszívódik a következő mensivel. Nekem is felszívódott mindig. Teherbe eshetsz mellette simán, ha mondjuk 2 tüsződ volt eredetileg és az egyik megrepedt, a másik meg nem. Én most vagyok 16 hetes terhes. UH-on jól látszódott,h a anno a petezsákon kívül volt még egy meg nem repedt tüsző. a 12. hétre az is felszívódott és nincs semmi baj a babával:-)
2009. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy csak azt nem értem, hogy mikor fog megjönni a mensim így. És mit lehet tenni ezért.

A dokim is azt mondta, hogy fogamzásgátlótól elmúlik, de most nem szednék gyógyszert hiszen a babaprojekt lenne a cél.

23.11 es, Nektek miért nem jön a baba? első baba lesz?

2009. nov. 13. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem vettem észre a kérdést.

Igen első baba lesz , ha majd jön.

Igazából nem tudom miért nem jön, igaz csak augusztus óta nyilvánitott egészségesnek a doki és az még nem olyan régen volt, csak már nagyon szeretnénk és nem voltunk arra felkészülve, hogy a "gyerekcsinálás ilyen nehéz".

Úgy értem azt hittem,hogy gyorsan sikerül majd, ehhez képest fél év próbálkozás után kiderült, hogy méhnyak errózióm van, meg gombám stb., ezt fél év mindenféle kellemetlen kezelés követte és nyár végére állitólag rendbejöttem...

A gond még az is, hogy a férjem csak kéthetente tud hazajönni-hogy lesz ebből baba???

2009. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!