Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgatest ciszta van a petevez...

Sárgatest ciszta van a petevezetékemben. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5 hetes UH-n látta a dokim. Mikor fog felszívódni? Mire kell vigyáznom, hogy minden rendben legyen?
2009. nov. 10. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A következő uh-on már nem fog látszani, felszívódik. nekem is volt, azt mondta a doki, hogy a terhesség fennmaradásához kell az első időszakban. A köv uh. nálam a 7. héten volt, akkor már a lüktető petezsák látszott. Mire vigyázz? Magadra és a babára! Semmi extra feladat nincs.
2009. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. nov. 10. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj miatta,azért van hogy segitsen a babát megtartani.Nekem 9 hetesen vették észre,azt mondta a doki,

addig van szerepe amig a méhlepény ki nem alakul.A 12.heti uhn már nem látszott,felszivódott.

2009. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok, én ma voltam orvosnál 8+3 hetesen és nekem ez a sárgatest ciszta 5*6 cmes, amire az orvos azt mondta hogy nagyon nagy, utrot szedek pozi teszt óta napi 2x2-t előző vetélés miatt.

mi történhet, felszívódik majd? azt mondta az orvos hogy lehet hogy kidurran, vagy megcsavarodik és az eléggé fájni fog.

ugye nem fogja a babát is magával rántani amikor kidurran és távozik?

aki ránéz a kérdésre az kérem válaszoljon, hogy mi lett vele.

tényleg nagy ez a ciszta.

2013. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó!


Hogy vagy? Azt írták itt többen, hogy a sárgatest ciszta normális, de nem minden terhes nőnél van és ha kidurran a 12. hét előtt, akkor a baba is elmegy, mert addig abból táplálkozik, utána pedig a méhlepényből, tehát akkor már nem okozhat gondot...elvileg addigra fel is szívódik.

2013. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!