Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt így valaki? Szerintetek...

Volt így valaki? Szerintetek baba? Vagy csak szimplán késik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy uncsi...de már több éve próbálkozunk, ezért nem hiszem, de hátha adtok egy kis reménysugarat.

A tüneteim, 2 napja késik, állandóan pisilnem kell, a (felfázás kizárva)és a mellem be van durranva.

Viszont semmilyen undorom vagy émelygésem nincs. Az pedig majdnem mindenkinél van, ha terhes, nem? A kávét simán meg tudom inni.

Tapasztalt valaki ilyet és babás volt?


2013. okt. 24. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is be volt durranva a mellem, és késett. Viszont undorom nem volt. Aztán teszt, és pozi lett. Azóta már 4 éves a drágám.


Próbáld nem beleélni magad, és úgy Tesztelj!

2013. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még valami: Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van, de sehol semmi. A derékfájás ilyenkor normális?
2013. okt. 24. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után még vagy egy hónapig mindjárt megjön érzésem volt, émelygés, undor pedig a nemvárt után két héttel jött. Addig el sem hittem igazán. Normális a derékfájás. Ha már két napja késik, tesztelhetsz, de még ne nagyon éld bele magad. Nekünk 3. hónapban meglett, mégis emlékszem hogy sírtam akkor, amikor késett egy napot, és mégis megjött.
2013. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert most volt az első hónap, hogy nem görcsöltem rajta, nem is érdekelt már és belefáradtam, nem figyeltem a peteérésre, azt sem tudom mikor volt...csak már annyi negatív tesztet láttam, hogy tudom ez is az lesz, csak szórakozik...
2013. okt. 24. 08:58
 5/6 anonim válasza:
majd írj hogy sikerült-e, mert kiváncsi vagyok.:)
2013. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nega. :(
2013. okt. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!