Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen azaz ovulációs fájdalom...

Milyen azaz ovulációs fájdalom? Mit szoktatok érezni? Peteéréskor vagy ovulációkor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Én középidőbe petefészek szurkálást szoktam érezni. Azaz lehet?

2013. okt. 24. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés és ovuláció ugyanaz.
2013. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A peteérés az a folyamat, amikor a menszesz után elkezd nőni a tüsző, és megérik. Az ovuláció pedig amikor megreped a tüsző, és kiszabadul a petesejt. Tényleg ugyanaz....csak teljesen más...annyiban ua, hogy a peteérésből lesz a tüszőrepedés...de ha folyton csak peteérés lenne, sose esnél teherbe!!!

Amúgy az ovunak sok sok érzése lehet, de valaki meg meg sem érzi...én pl. 2 napja érzem...majd szétszakad a fenekemnél, fáj a petefészkem, görcsöl a hasam...ezek tuti tünetek...

Van akinek pedig semmi nincs.

Remélem segítettem.

2013. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!