Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden voltam nődokinál....

Kedden voltam nődokinál. Megvizsgált, csinált hüvelyi uh-ot is. Nagy megdöbbenésemre (és az övére is) egy petezsákot látott. Utolsó mensi október 29-én volt, hőm szerint sem lehetek terhes. Nagyon szeretnék hinni benne, de félek! Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:24
1 2 3
 1/22 Soluna ***** válasza:
Szia! a petezsák már nagyon jó jel!!! :) ha minden jól megy a következő Uh-n már szívverést is fogsz látni! Drukkolok!!! 37 hetes kismama
2013. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Soluna!

Gratulálok a Babádhoz és további jó egészséget kívánok. Igazából azért aggódom, mert ahogy keresgéltem mindenhol azt olvastam, hogy 4. héten látszik a petezsák. Én négy hete még menstruáltam. Ja, és szeptember (nem október) 29-én volt a mensi.

2013. okt. 24. 20:36
 3/22 anonim ***** válasza:
Akkor végképp semmi gond, baba van a dologban, gratula :) Lesz ott még több is, szívhang is :) Nekem szept. 20-án volt az utolsó mensim, ma teszteltem pozit. Ha másnak nem is, a dokinak lehet hinni. Tesztelhetsz ha akarsz, de az is pozitív lesz :)
2013. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ne agyalj azon, hogy menstruáltál , meg, hogy mikor volt ovud. Most van ott egy petezsák és kész, és ez nagyon nagyon jó jel! Vannak akik mensiznek terhesen is, vannak akiknek rendkívüli peteérésük van a vérzés előtt/után/közben.

37hkm

2013. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A 4 hetes baba azt jelenti, hogy gyakorlatilag 2 hetes. A menszesztől számítjuk a baba korát. Tehát lehetsz 4 hete terhes akár :)

De figy: idén még nem volt október 29!

2013. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg lehetséges lenne? Annyira hihetetlen!
2013. okt. 24. 21:24
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, az szeptember 29 akart lenni. Már azt sem tudom mit beszélek! :DDD
2013. okt. 24. 22:22
 8/22 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál, talán akkor jobban elhinnéd. :D
2013. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A hőről meg annyit, hogy én olyan hónapban lettem terhes mikor éppen csak volt valami kiugrás szerű a hőgörbémen, hónap végén meg leesett a hőm, vártam is a mensimet, ennek már 38 hete, hogy várom a mensim. :D És volt olyan hónapom amikor olyan hőgörbém volt amit a nagykönyvek írnak a terhességre, hát nekem úgy meg jött a nemvárt napján a mensim mint a huzat.
2013. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még nem mertem. Jövő csütörtökre nem várom a mensimet. Hétvégén lehet csinálok egyet.
2013. okt. 24. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!