Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Oktober...

Terhes lehetek? Oktober 14-18-ig mensiztem utoljára, szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, és utána de oktoberi havi vérzésem ugy jött meg pontosan mind mikor gyógyszert szedtem,

Figyelt kérdés
de most novemberben mikor megkellett volna jönnie, az nap volt egy halvány vércsepp, de semmi más,gyakran járok pisilni, néha szédülök is, és a mellbimbom néha érzékenyebb ha hozzáér a polom,de nem mindig. a Teszt nem lett pozitiv, csak a második jelnél mintha a csik helye látszott volna halványan délután teszteltem igaz 5 napja kevés vizeletből, ez lehet terhesség?
2009. nov. 29. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Van akinek mindjárt elsőre sikerül a tabletta elhagyása után tehát lehet esélyed viszont az is lehet,hogy a hormonok még nem álltak vissza a régi kerékvágásba és amiatt egy kicsit megzavarodott a hormonháztartásod!Az egy csepp vér lehet beágyazódás is!Csinálj újra tesztet reggeli vizeletből ha az is neg.lesz várj még pár napot és ha nincs változás kérj időpontot nőgyógyászhoz!Lehet egy-két hónap múlva rendeződnek a hormonok és be áll a ciklusod de jobb a biztos!!!Sok sikert!!!
2009. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!