Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztem tegnap...

Terhességi tesztem tegnap negativ lett ma pozitivat mutat. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy tesztet negativ lett. Elfelejtettem kidobni ma megnéztem és a második csik halványan de ott van. Csináljak majd mégegyet a közeljövőben vagy ez tuti negativ?


Köszönöm!


2013. okt. 25. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Időn túl nézted meg, tehát negatív. Ha nagyon idegesít, csinálj még egyet. Hány napja késik már amúgy? :) Nem teszteltél korán esetleg?
2013. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma ne, de holnap reggel csinálj mégegyet.
2013. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet túl korán :( 7én jött meg. Párommal 11én 12én 15én és 22én voltunk együtt többször ishogy baba legyen. Nem birtam megvárni amig késik :( mert már nagyon szeretnénk
2013. okt. 25. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 7.-én jött meg, akkor még nagyon nagyon korán volt a tesztelés! Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor olyan 21.-e körül volt az ovulációd. Ehhez adj hozzá 2 hetet, és akkor tesztelj leghamarabb, ez november 4.! Tudom, hogy nehéz kivárni, de kidobni egy csomó pénzt az ablakon felesleges tesztekre nagy butaság (tapasztalat sajnos)!
2013. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ugye igy van esély h baba legyen?
2013. okt. 25. 09:13
 6/7 ditti86 válasza:
Szia!Na szinte percre pontosan ugyan abban a cipőben járunk. annyi a különbség hogy nekem okt.6-án jött meg utoljára,nekem 23-án volt pé.legalábbis lh teszt szerint és nagyon várom hogyelőször teszteljek, de most becsületesen kivárom a nov.4-5 közötti időszakot mert amennyi tesztet én már csináltam az elmúlt 4 hónapban nincs kedvem még egy korai csalódáshoz és ezt javaslom neked is.Nagyon drukkolok neked, és írj mindenkképp hogy mi lett a vége. EGyütt izgulunk :D
2013. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szorítok nektek, én ma teszteltem reggel, nem várt napján, és sajnos negatív lett! Tüneteim vannak, pont mint az előzőnél, de akkor kivártam másfél hét késést, most pedig már nem bírtam! Nagyon remélem, hogy attól, mert most nega lett, még pár nap múlva van esélyem a pozitívra! Drukkolok nagyon nektek is! :)
2013. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!