Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell elkezdenem szedni...

Mikor kell elkezdenem szedni a Clostilbegytet?

Figyelt kérdés
Rendszertelen menstruációmra először kaptam Norcolut tablettát,ami meghozza a vérzést.Ezután elküldött a nőgyógyászom laborba,hormonvizsgálat stb. Most felírt Clostilbegyt tablettát,amit a menstruáció 3. napjától kell szednem a 10. napig.Most újra menstruálok,de nagyon kevés mennyiség jön,én ilyen köztes vérzésnek gondolom,mert a Norcoluttól számított vérzés után kb. héttel jelentkezett.Elkezdjem szedni a Clostilbegytet,vagy várjam meg a "normális menstruációt"?

2013. okt. 25. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésként, komolyan mondom: ha ilyen problémáid vannak, akkor a nőgyógyászodat kérdezd meg erről a konkrét esetről (egy telefon rendelési időben, pénzbe sem kerül), mert itt szakszerű választ nem fogsz erre kapni.
2013. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt a városunkban alig van normális nőgyógyász... Mindegyik pénzre hajt.Magánrendelésen voltam,de nagyon "leszarom" stílusú volt a doki.
2013. okt. 25. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Norcoluttól nem fog beállni rendesen, csak amig szeded utána megjön de következő hónapban megint nem fog. Clostyt meg csak annak irják fel akinek nincs peteérése és gyereket akar. Nekem is rendszertelen, mert PCOS-s vagyok, endokrinológushoz kéne menned szerintem lehet, hogy neked is ez a problémád, nőgyógyász ezen nem tud segiteni. És ha neked is van a petefészkedbe ciszta akkor a Closty csak ronthat rajta. Egyébként hány éves vagy? Mióta menstruálsz? Mennyire rendszertelen?
2013. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne egy nőgyógyászt erről megkérdezni, mert ugyan jó gyógyszer a closty, de vkinek cisztát is okoz.
2013. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!