Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem késő elkezdenem az...

Még nem késő elkezdenem az Avivát?

Figyelt kérdés
A ciklus 6-dik napján tartok és az lenne a kérdésem,hogy még most elkezdhetem-e az Aviva tornát?A könyv tudom,hogy a 3-dik naptól írja,de én még csak tegnap találtam rá a könyvre.
2013. ápr. 23. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan kezd el. Viszotn ha nem voltál az alap képzésen nem biztos hogy helyesen fogod végezni, na meg ott tudsz hozzá szerezni zenét. Ugy sokkal könyebb. Én egy hete kezdtem, eljárok gyakorló órákra, most már tudom annyira hogy tudom itthon is csinálni. Sokan csinálják otthon de nem jól és akkor csodálkoznak mért nincs hatása, aztán elmegy eg yórárra és kiderül hogy egyáltalán nem úgy csinálta. Szerintem elég érdekesen van leírva a könyvben, annnyira nem egyértelmű és fontos részeket nem ir amire az órán felhívják a figyelmünket. A hatás amugy is kb 2-3 hónap utána észlelhető ezért semmivel nem vagy elkésve.
2013. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
zeném,könyvem van.az a baj,hogy itt a környéken nincs is ilyen gyakorló óra így kénytelen vagyok itthon egyedül megpróbálni.esetleg valami javaslatod van ciklus rendezésére?40 napos ciklusaimat akarom helyrehozni egyenlőre utána a baba...
2013. ápr. 23. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Az okát tudod? nekem ugyanez a bajom én PCOS vagyok. Voltál már kivizsgáláson? Csak mert ennek általában van hormonális oka. Azt pedig kezelni kell. Azt igérik hogy ha jól csinálod heti 2-3 alaklommal akkor 2-3 hónap alatt garantálják a 28 napos ciklust. AMi angyon nem midnegy hogy hogyan feszited be a hasadat mikor hogy tartod a lábadat, eze szeritnem nincsenek oylan alaosan leirva nem oylan érthető mint az órán. nagyon sok vidéki városban van már az alap tanfolyam ez egyszer 4 óra és ott megmutatják a helyes tartást a mozdulatokat helyesen. AZért nézz utána hátha van valahol nem olyan messze is. Vagy ha van oylan ismerős aki elvégezte mutassa meg neked.
2013. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hónapja vetéltem el és azóta ilyen hosszú a ciklusom.előtte 28 napos volt.az orvos azt mondta várjuk ki a 6 hónapot és utána elküld kivizsgálásokra ha még mindig hosszú.majd akkor szét nézek hátha habár nem fűzök hosszá sok reményt,h találjak valahol órát....
2013. ápr. 23. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnálom a vetélést:( Egy hotmon szintet simán nézethetne már. Nagy valószinüséggel nem álltak még vissza a hormonok. Csak előre szólok hogy ha az LH FSH szinted lesz magasabb akkor nézess terheléses inzulint mert az Inzulin rezisztencia ha nincs kezelve akkor nagy az esély a vetélésr. Sokaknál pont igy derül ki hogy teherbe esnek simán csak mindig elvetélnek. Természetesen lehet sima spontán vetélés is, ami szintén nagyon gyakori minden különösebb ok nélkül. Csak nekem az azért kicsit fura hogy igy azóta csúszott a ciklusod. Akinél nincs semmi gond annál nem szokott ezzel probléma lenni.... De az aviva mindenképp jó ötlet. én is most angy reményket fűzök hozzá. Hamar sikerült egyébként a baba a múltkor?
2013. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a múltkori baba kicsit érdekesen jött össze...2011 decemberében elhatároztuk,hogy jöhet,ráhagytam a gyógyszert és rendszertelen lett a ciklusom majd júliusban egyik hónapról a másikra beállt 28-30 naposra,de augusztusig se a hőmérőzéssel se semmivel nem jött a baba.Aztán szeptemberben nem csináltam semmit,el is felejtettem és októberben 1,5 hét késés után (hozzáteszem fel sem merült bennem,hogy baba lehet)pozitívat teszteltem,majd 6h+5 napos korában kóros vérszegénység miatt elvetéltem.Ez az én történetem.
2013. ápr. 23. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( remélem a következővel minden rendben lesz... Te voltál vérszegény és emiatt ment el? Ilyet még nem is hallottam....
2013. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen én voltam a vérszegény,de sajnos ez a vetélés után derült ki.Szerintem ez lehet a baj amiért hosszabb lett a ciklusom mivel elkezdtem vitaminokat szedni rá orvosi felügyelet mellett.Még várok egy hónapot és utána megyek dokihoz ha addigra nem áll vissza mivel a gyógyszer után is kb.6 hónap volt mire normális volt a ciklusom.
2013. ápr. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!