Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vêdekezês mellett...

Ha vêdekezês mellett teherbe esnêl, megtartanád a babát vagy megszakítanád a terhessêget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan megtartanánk. Külön élünk a párommal, saját lakásban, (hitel, kölcsönök nélkül), mindkettőnknek biztos munkahelye van. Szóval minden adott lenne egy baba várására, fogadására. Bár még tanulok, úgy gondolom, nem lenne lehetetlen befejezni az egyetemet. Biztosan meg tudnánk oldani, és szerencsére a mi szüleink is támogatnának, segítenének.


23/N / 32 F

2013. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
állítólag a mai gyógyszerek már nincsenek akkora hatással a magzatra, mint régen, így általában egészséges baba születik. Persze sajnos vannak kivételek, mint mindenben.. sosem lehetsz biztos. De a kérdésedre a válaszom, igen, megtartanám. Nincs egy hete, hogy ezen agyaltam én is, mert újra éreztem a reggeli émelygést, stb.. és kicsit beparáztam. De nem attól, hogy beteg lesz a baba, hanem jelenleg 9 hónapos a kislányom, és ő is még baba... :) szeretnék kistesót, de ha választhatok, inkább 2-3 év különbséggel. De ha pozitív tesztem lett volna, akkor megtartottam volna. Nehéz lett volna, de nem tudtam volna elvetetni. Félnék tőle, hogy később nem lehet babám már.
2013. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem tartanám meg. Azért védekezem, mert nem akarok gyereket még jó darabig, és a párom sem. Nem lenne jó vége, ha magunkra erőltetnénk idő előtt.
2013. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar 2van. De igy is megtartanam.
2013. okt. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megtartanám. :)
2013. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan körülmény, hogy ne tartanám meg! Minden vágyam egy második gyermek :-)
2013. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!