Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Valaszoljatok!

Lehet baba? Valaszoljatok!

Figyelt kérdés

3 napja kesik a menstruaciom, nagyon sokat szedulok, a mehszajam pedig magasan van es zart.

remenykedhetek?


2013. okt. 25. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
3 napos késésnél már azért jó eséllyel akármilyen teszt kimutatja. A tünetek jók, de nem specifikusak, akármi lehet. Biztosabbat a teszt tud mondani, legbiztosabbat pedig az orvos ultrahanggal, de ahhoz még érdemes várni 1-2 hetet. Én tesztelnék a helyedben.
2013. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hetfon megyek orvoshoz, vagy tesztelek ha addig nem jonne meg
2013. okt. 25. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyes! :) De az orvos még nem valószínű, hogy sok mindent fog látni, előbb tesztelj szerintem. Már tuti kimutatja! :)
2013. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
orvoshoz fölöslege smenned, mert még semmit nem fog látni. ráadásuul első kérdése az lesz csináltál-e tesztet, ha nem akkor hazaküld hogy elöször csinálj. Az orvos az 5. hétnél elöbb mégcsak petezsákot sem lát, utána talán igen de a legjobb 6. hét után menni mert akkor már van szivhang. Az orvos csak akkor fogja kijelenteni hogy ez élö terhesség ha van szivhang, amig az nincs addig nem. Tehát eőszöris tesztelj. Ha pozitív akkor jövő hét végen menj legahamarabb orvoshoz de inkább utána hét elején.
2013. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! ma reggel teszteltem egy pozitivat :) :)
2013. okt. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!