Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek csináltak Szolnok...

Valakinek csináltak Szolnok megyében HSG-t? Megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem Szolnokon csinálták.Nem kaptam semmiféle bódítót,nem altattak.Az előkészületek tovább tartottak,mint maga a beavatkozás.Egy nagy tűt felvezettek a méhszájamon,ami egyáltalán nem fájt.Utána feltöltöttek a kontrasztanyaggal.Hááát,ez nem volt kellemes,eléggé feszített.Már éppen szólni akartam az orvosnak,hogy nagyon fáj és úgy érzem elájulok.Ebben a pillanatban már végzett is.Kb.15 mp-ig tart a feltöltés.Nekem segített,hogy ez idő alatt erőteljesen kifújtam a levegőt,többször egymás után.Utána feküdni kellett 2 órát.Nagyon görcsöltem,gyógyszert is kértem.Alig volt vérzésem,viszont nagyon felfújódtam.Az éjszakát a kórházban töltöttem,másnap jöhettem haza.Még mindig fájt a hasam,nem bírtam ülni,csak feküdni.Bőséges vérzésem volt 4 napig.1 hét elteltével próbálkoztunk először,remélem sikerrel!
2010. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Azt szeretném még megkérdezni, hogy melyik orvos csinálta? A Hetényiben? Privát jársz ovoshoz, és ő utalt a vizsgálatra?

Csak azért vagyok ilyen kíváncsi, mert én már 1 éve járok privát dokihoz, de erre a vizsgálatra még mindig nem küldött el. Előre is köszi!

2010. jan. 4. 13:59
 3/3 anonim válasza:

A Hetényiben voltam az 5.emeleten a CSNT-ben.Időpontot kell kérni a védőnőtől.Az orvos vérvételre küld,a párodnak pedig spermavizsgálatot javasol.Már ezeken túl vagyunk,most gyógyszeres kezelést fogok kapni,mert nagyon rendszertelen a mensesem,ezért ritkán van peteérésem.Az orvost megtalálod keddenként:Dr.E.S.Nagyon készséges orvos!

Ha van még kérdésed,szívesen válaszolok.

2010. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!