Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinek már nemvárt...

Van valaki, akinek már nemvárt előtt kimutatta a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
31.-re nemvárom, de egyszerűen már nem tudok várni a teszteléssel... vajon hétfőn már kimutatná??
2013. okt. 26. 20:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

szia

én az együttlét után teszteltem 10 nappal nagyon nagyon halványat,utána minden nap erősödött.megéreztem a babát.

2013. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 31. környékére nem várom. :) A tesztem negatív, még! :)

Mikor volt a peteérésed? Én sajnos nem tudom egészen pontosan... 16-20 között valahol.

2013. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Peteérésem 17.én volt. Mai délutáni IntiMed teszt negatív lett.

Legközelebb kedd reggel fogok tesztelni, remélem az már azt mutatja majd amit látni szeretnék...

Amúgy teljesen úgy érzem magam, mint az első terhességnél, naprol napra 'szaporodnak' a tüneteim...

2013. okt. 27. 14:18
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ciklusaim a következők voltak: 29-31 nap közöttiek és én már teszteltem cn.27 napján halvány pozit, de látszódott , másnap sokkal erősebb volt. :) Ovu után 12.nap :) Drukkolok! Ja és egyik sem volt 10-es érzékenységű
2013. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Remélem, kedden már jobb hírekkel jössz :)

Nagyon szorítok neked!!

Bevallom, én azóta is tesztelek naponta, mert olyan hihetetlen.

Kedden is írj!!

2013. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
olyan jó neked!!! :) köszönöm, hogy drukkolsz! Neked első baba?
2013. okt. 27. 21:34
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom az eredmény hírét! Drukkolok én is. ;)
2013. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17-es vagyok, többek közt :)

Nem, nekünk a harmadik, van egy nagylányom,egy kisfiam és egy Sejtcsomóm :)))

Persze, hogy szorítok, jó így együtt várakozni.

Ráadásul nekem a ciklusom is 25-26 napos szokott lenni, de persze a legutóbbi 28 volt, hogy erre számítsak most is, és így plusz két napom van, míg meg kéne jönnie, ez így még "érdekfeszítőbb"...

Tegnap ittam egy jó kis fokhagymás-mézes keveréket a torkomra, mindig jót szokott tenni, de olyan rosszul lettem tőle, hogy ihaj (mindkét várandósságom hányás- és problémamentes volt), szóval én már nagyon érzem a jeleket :)

Jaj, bárcsak Te is :)

2013. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
sziasztok én 3-ár nem várom vezetek görbét is csatolom a linket még ha valaki vezet tegye fel ja Kati voltam :) [link]
2013. okt. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma reggeli negativ. Nem reménykedek, de ha hétvégén sem jön meg, akkor újra tesztelek. A hasam továbbra is fájdogál...
2013. okt. 29. 07:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!