Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segitene nekem Jónás...

Valaki segitene nekem Jónás naptárral kapcsolatban? Hogy kell benne jelölni? Vagy esetleg kiszámolná nekem valaki mikor vagyok termékeny?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Add meg (akár privátba)a szül.dátumodat...

Elküldöm neked...

2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresd meg az évet amiben születtél.Aztán nézd meg a hónapot,ill napot.Keresd meg a teliholdat,és nézd meg mennyivel előtte,ill.utána születtél.

Én telihold előtt 1 nappal születtem,így mindig ezek a termékeny napjaim.

Most menj ugyanitt rá a 2013-as évre.Keresd meg minden hónapban a teliholdat,és onnantól azt a napot amire a te szülinapod esett.

Nekem november 17-én volt telihold,és 1 nappal előtte születtem,így a jónás napom nov 16.

1-es voltam,és remélem érthető.Sok szerencsét hozzá.

2013. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sziasztok,van itt még valaki??? hát kíváncsiságból kiszámoltam,és hát telihold előtt 15 nappal születtem,és kiszámoltam decemberre és dec.2-ra írta,de az mensim előtt volt 2 nappal,és ma dec 17-e van és 2 napja leszeked a mellem,szagérzékenység,és a hőm is megugrott állítólagos ovum előtt(mensi után 10 nappal) segítenétek???....
2013. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!