Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ismeri a Jónás-módszer?...

Valaki ismeri a Jónás-módszer? Próbálta, bevált vagy csak olyan vagy az lesz vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam a Jónás naptáramat, jó móka volt :) akkor is igyekeztünk együtt lenni, mikor írta, hogy esélyes. Mikor végre nem a menstruáció idejére írta összejött a baba és a neme pont az lett, amit ott írt. De szerintem ez csak véletlen :) és nem is biztos, hogy azon a napon fogant.
2013. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam :) Bazi nehezen megszereztem a pontos születési időt, már mint tudom mikor születtem, csak percre pontosan nem :D Hát próbálkoztunk ezzel is, nem egyszer bazira nem akkora lőtte be h, próbálkozzunk mint amikor ovum is volt... Ez utóbbit tesztel figyelem...Nem tudom, egy próbát megér, ki tudja lehet Neked beválik, én inkább ennek hiszek, valahogy kézzel foghatóbb számomra :D
2013. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most megnézem anyumat és neki jó lány jött ki (az is vagyok :)

Akkor egy próbát csak meg ér :)

2013. aug. 31. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!