Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta volt egy missed ab....

Amióta volt egy missed ab. -om azóta nem igazán rendszeres a mesnim, tudnádok segíteni, hogy mikorra ne várjam?

Figyelt kérdés

Augusztusban 44 napra jött meg, szeptemberben 33,októberben pedig 31 napra.Átlagosan 6 napig tart.Most 20-án jött meg, 5.én volt ovum (orvos által figyelt) viszont nem tudom mikorra ne várjam. Ha 28 napra jönne 3 napom lenne, ha 30-ra akkor 5.

A hőm 37,1- 37,2 között mozog.

Tüneteim hasonlóak mint az előző babánál, tompa alhasi fájdalmak petefészek szurka,kis émelygés.

Jó lenne tesztelni,de félek a csalódástól, hogy ismét - lesz a teszt.Szerintetek mikor merjek tesztelni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 13. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés! Nekem is össze-vissza jött meg missed ab után. 28 és 42 nap között változott, végül 35 körül állt be. Szerintem várjál még egy hetet legalább, nehogy csalódás legyen a vége. Tudom, nehéz kivárni. De talán meg is fogod érezni, amikor összejött. Én legalábbis megéreztem, nem testileg, hanem egyszerűen tudtam, hogy pozitív lesz a teszt, mind a két alkalommal.

Szorítok neked!

17 km

2009. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, én is ugy érzem a sok reménytelen hónap után,hogy most összejött.Szinte ugyan azok a tüneteim mint az első babánál.Nem erős görcsök, inkább apró szurkák, és belül érzem.Elmondhatatlan érzés.

2009. nov. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!