Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-val teherebe esés?

PCO-val teherebe esés?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi idő után sikerült? Sokat váratott magára a pici?? Nagyon szeretnénk már gyereket, most derült ki, hogy PCO-m van és érdekelne, hogy mégis mire számítsunk...Esetleg tud valaki valami tanácsot amivel megkönnyíthetjük a teherbe esést???
2013. okt. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy havi Norcolut, utana Clostilbegyt után tüszőrepi segítségével a következő hónapban pozitívat teszteltem, nem lehetetlen! :)
2013. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a hármas kezelést kezdtem el: diéta, metformin, torna.

Sok volt a cisztám már, és nem is tudott már rendesen felnőni egy tüsző a petefészkemben, ezért nekem műtét is kellett egy év 3-as kezelés után. Laparoszkópiás volt, petefészek drilling. Utána a metformin adagomat megemeltük, és elkezdtünk egy Clostylbegites kezelést: 1 hóban szedtem, a következőben nem, és ebből lement a három ajánlott kör. (Tehát volt 6-7 hónap ez), és miután befejeztük, két hónappal megfogant a baba, még a Closty peteérlelős hatására. hozzátartozik még, hogy fogytam közel 10 kilót eddigre. A terhesség első napjaiban felírták az Utrogestánt és szedtem a 14 hétig azt is, és a metformint is.

2010 júliusban diagnosztizálták a PCOS-t, és 2012 januárban estem teherbe.

DE!!!! A második babu a döntést követő 3. ciklusban megfogant, metformin és Closty mellett, bár mostanra már semmi túlsúlyom nincs.

Hajrá!!!! Menni fog, előbb vagy később, de sikerülni fog, a lényeg, hogy jó kezekben legyél.

2013. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! En nem tudom szedni a metformin egyik fajtajat sem, durva hasmenes miatt, szoval en igyekeztem atalni ilyen paleolit fele dietara. Minimalis pekaru, sok zoldseg es hus. Akkor fogytam is vagy 6 kilot, es gyogygombat szedtem, egy harom honapos kurat. Nekem ettol kevesebb lett a ciszta a petefeszkemben, de igy is lombik kellett. Mellette pajzsmirigy alulmukodesem van, amire letroxot szedek. A beagyazodassal harombol ket alkalommal nem volt gond, egy meg szerintem lelkiallapot miatt nem sikerult. Sok sikert Nektek! Mielobbi babazast!
2013. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, meg annyit elfelejtettem, hogy nekunk inszeminacioval sem jott ossze.
2013. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háromszor lettem spontán terhes.

Az első méhen kívüli lett, két évig váratott magára. A kötelező pihenőidő után a második ciklusban megfogant a kisfiam. Most 6 hónapot váratott magára a baba jelentkezése. Annyi a gond, hogy mind a kétszer terhességi cukros lettem.

Szóval, nem lehetetlen!

2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.-es vagyok, igen én is terhességi cukros lettem:-(
2013. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!