Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció kimaradása es...

Menstruáció kimaradása es hirtelen fogyás terhesség jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne hogy a menstruaciomnak október 1.-en kellett volna meg jönnie de nem jött meg. Kb egy hét alatt lefogytam 5kg-t. Ez lehet a terhesség jele vagy akar az idegesség miatt is? Az utóbbi egy hétben elég sokat voltam ideges!


2013. okt. 4. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést komolyan gondolod???
2013. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a menzesz kimaradás és a fogyás is pszichés eredetű, de csinálj tesztet és kiderül. :-)
2013. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a menzesz kiamaradása a fogyás miatt van legnagyobb valószínűséggel.
2013. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan van olyan ember aki teszt nélkül próbálja kideríteni, hogy vajon terhes-e? Az az első, hogy csinálok egyet 600 Ft-ért a tescoban is lehet kapni. Aztán ha esetleg negatív akkor megkérdezem (bár én nem), hogy vajon lehetek-e terhes volt-e már így valaki. De amíg nincs teszt? na mindegy.


Szóval kedves kérdező szerintem vegyél egy tesztet utána előrébb leszel.

2013. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet és kiderül! Amúgy szerintem nem, vagy terhes!
2013. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!