Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni azoktól akik itták a cickafarkfű teát és a palástfűvet! Hatásos?

Figyelt kérdés
Ki hogyan itta?
2009. nov. 13. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Állítólag a ciklust rendezi. Peteérést úgy tudom nem segít elő, csak szabályosabbá teszi a dolgokat, és esetleges megtapadást segít elő a 2. felében a ciklusnak.

Első felében cickafarkot igyál, másodikban palástfüvet.

Nekem nem segített, nem vettem észre semmi hatását. A dokimnak mondtam, iszom, annyit mondott, a teák jók folyadékbevitelre, tehát szerinte édeskevés.


Annak idején innen vettem információkat:

[link]


Sok sikert!

2009. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. nov. 13. 21:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Ovulációig cickafark, utána palástfű. Napi 2 csésze. Nekem hatott.
2009. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok de szerettünk volna kistesót.A fiam most 18 hós.Először csak cickafarkfűvel rendeztem a ciklusom,mert előtte még rendszertelen volt,két hónap alatt rendbe jött.Mikor már 2-3 rendszeres ciklusos hónapom volt,akkor menszi után elkezdtem inni a cickafarkfű teát,minden reggel egy csészével.A peteérés napjától(csak kb,ra tudtam)pedig a palástfüvet(napi egy csésze).És láss csodát terhes vagyok!

Hozzáteszem,hogy az előző babám két év után inszeminációval fogant!Nekem hatásos volt!De minden szervezet másképpen reagál rá!

2009. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a tea nélkül milyen lett volna. Én azonnal elkezdtem teázni, amint nekiláttunk a babaprojektnek, és a harmadik ciklusban össze is jött.


18h

2009. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó két válaszolónak pedig gratulálok a babához!Bárcsak nekem is sikerülne.
2009. nov. 14. 13:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám teák nélkül 3 ciklus alatt jött össze. A másodiknál az első sikertelen ciklus után elkezdtem inni a teákat és 2 hónap múlva terhes lettem. Szóval végülis itt is 3 ciklus után sikerült. Úgyhogy nem tudom, hogy volt e köze hozzá a teának. De legalább úgy éreztem, hogy én mindent "bevetettem" az ügy érdekében.

2,5 éves kislány anyukája és 33 hetes km

2009. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 28 napos ciklusomat kitolta 35 naposra. 3 hónapig ittam. De semmi.
2009. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább összekeverte a ciklusom. 29 naposról 34-35 napra. Nekem nem vált be. De látod, vannak ellenpéldák is. Szerintem próbáld meg, és kiderül, hogy rád milyen hatással van.
2009. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ittam és a 4. hónapban teherbeestem, a palástfüvet ittam 12. hétig.
2009. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!