Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményt szeretnék kérni...

Véleményt szeretnék kérni azoktól akik itták a cickafarkfű teát és a palástfűvet! Hatásos?

Figyelt kérdés
Ki hogyan itta?
2009. nov. 13. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Cickafarkor ittam nőgyógyászatilag rendbe tett , mensi rendszeres lett és teherbe is estem :)) persze nem a teától :))) kellett apuka is .))
2009. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy belekérdezek, de barátcserjével együtt is lehet teázni? Két éve szeretnék babát.
2009. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akinek meg sikerült a baba annak gratulálok!Lehet,hogy rosszul ittam a teát mert mikor megjött akkor kezdtem el inni a cickafark teát.November 7-én jött meg de 9-én kezdtem el inni.Szerintetek ez nem gond?
2009. nov. 17. 08:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem.
2009. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ez biztos nem lehetett gond. Én még akkor is ittam amikor terhes lettem mert nem tudtam h az vagyok aztán abbahagytam persze..
2009. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak jót tudok mondani a teáról. Én egy légkondi okozta fertőzés okozta vetélés, és kb. egy év állandó légkondis fertőzés miatt kezdtem el inni, hogy kitisztítson, és rendezze a ciklusomat a sok hülye fertőzés után. Össze-vissza volt a ciklusom, volt, hogy két havonta jött meg, és aztán ettől elkezdett beállni, kb.40-42 napos ciklusok, lerövidültek max. 35 napra, de inkább 32-re, lerövidült a mensi előtti barnázásom 7 napról 2-re, megszűnt a migrén, és a hasgörcs is csökkent, sokkal jobb a közérzetem, és sokkal szebb a bőröm, és a szex is sokkal jobb, persze ez lehet a közérzet miatt is. Szóval én csak jókat tudok írni... Amit én ittam: peteérésig: fogamzás teakeverék+barátcserje kapszula+este málnalevél tea, peteérés után: fogamzás teakeverék+barátcserje. Bennem négy hónap alatt rendet tett, most próbára teszem a szervezetem, kíváncsi vagyok, hogy tea nélkül is működöm-e.

Nencsó

2009. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!