Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőről írnátok nekem...

Méhpempőről írnátok nekem tapasztalatokat? Kinek vált be, kinek nem. Milyent szedtetek, hogyan, mennyit? Segített-e, ha igen mennyi idő után? Ciklus bármely napján el lehet kezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok az első (és a vége felé pár) válaszoló.

Ha még érdekel valami, kérdezz nyugodtan.

2013. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia!köszönöm a linket,és gratulálok a gyermekeidhez.nekem van egy gyönyörű 5 éves nagylányom,elsőre sikerült őt összehoznunk szerencsére.épp úgy elsőre összejött tavaly októberben a tesó is,de őt elvették tőlem februárba mert volt egy heamatomám és nagyon elkezdet vérezni,ezért megműtöttek,meg rá egy hétre is,mert nem tisztultam ki teljesen.április óta próbálkozunk,eddig sikertelenül,és nagyon aggaszt,főleg annak a tükrében,h.már kétszer első hónapban teherbe estem.lehet,hogy azért nem jön össze,mert akkor meg lett kínozva a méhem,és bízom benne,hogy a méhpempő segít rajtam,mert már el vagyok keseredve nagyon.és az nem baj,hogy nekem holnap múlik el a mensim,és csak pénteken tudom elkezdeni szedni?mert sok helyen olvastam,hogy a mensi utolsó napján kell elkezdeni,de pénteknél előbb nem megyek olyan helyre ahol lehet venni.és mennyit kell belőle enni egy nap?
2013. okt. 28. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én mindkétszer akkor kezdtem el enni, amikor hozzájutottam. Nem foglalkoztam vele, hogy hányadik nap volt.
2013. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj,remélem én is olyan szerencsés leszek,mint te.annyira szeretném.és mennyit szedtél belőle egy nap?
2013. okt. 28. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett veled azóta? ÉN is most akarom elkezdeni a méhpempőt...

2013. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nincs baba sajnos.szedtem 28 napig,éreztem,h.gyógyítja a méhem,mert egész idő alatt míg szedtem fájdogált a hasam,meg egy ponton nagyon fura érzésem volt.mint mikor a sebre teszel sót,és érzed,h.húzza össze.abban a ciklusban hónapok óta először 28 napra jött meg és a pár napos maszat helyett szép 5 napos mensim volt.most tartottam 28 nap szünetet,ez aciklus érezhetően kellemesebb volt az eddigieknél.nem volt semmilyen fájdalmam,meg mensi előtti napokig tartó maszatolás.ma jött meg,és rendesen.majd ha elmúlik,akkor kezdem a következő kúrát.nagyon kíváncri leszek.nagyon jó.hiába nem jött még össze a baba,érzem,ahogy teszi helyre a méhemet.éselőször annak kell helyrejönnie.
2013. dec. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!