Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tapasztalt, segítsen. Ma...

Aki tapasztalt, segítsen. Ma voltam orvosnál, és ezeket írta a papíromra. Neten nem találok semmit. Miért? SOS

Figyelt kérdés

Endometrium 7mm,bal tüsző 11,2 mm jobb o. tüsző 8mm norm nagys. méh. 14.napomon vagyok.Pont középidőben...a ciklusaim 26 naposak. nem túl kicsik ezek a tüszők? A neten keresgéltem, de nem nagyon találtam ilyen oldalt, ahol ezt leírnák....ha valaki tud, segítsen! Nagyon szeretnénk babát...7 hónapja nem jön össze...

Előre is köszönöm!!!


2013. okt. 29. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

20-22 mm felett van tüszőrepedés.

Nekem egyik délután volt 24 mm és másnap éreztem a tüszőrepedést, mert nagyon feszített.

2013. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, akkor nekem semmi esélyem...ezek nem fognak akkorára nőni...14.nap...26 napos ciklus.....esélytelen.... :(
2013. okt. 29. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Endometrium is kicsi meg a tüszök is. Endometriumnak minimum 8mm-nek kellene lennie, tüszöknek meg 20mm-nek
2013. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2013. okt. 29. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ne add fel!!! Tudom nem ez a kérdés, de endokrinológusnál voltál már? Ha nem, csináltass vizsgálatott ott kiderül, hol a bibi, és akkor gyökérkezeléssel meg fog oldódni a probléma. Ha már voltál, akkor bocsi..

SOK SIKERT, KITARTÁS!

2013. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5 ös! most fogok menni 5.én kivizsgálásra. Pajzs mirigy, meg egyéb elővizsgálatok...azt mondta az orvos, hogy azok eredményétől függ a többi hormon vizsgálat, hogy merre induljunk...olyan szavakat mondott, a szemem keresztbe akadt :) De végre elkezdődik valami!!!! mert nagyon nem törődtek eddig velem....ma végre egy orvos meghallotta hogy idén már egy babát elvesztettem.....és nagyon aranyos volt.....egyből segítőkész lett...
2013. okt. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!