Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki hasonlót tapasztalt már?

Valaki hasonlót tapasztalt már?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt,aktus közben a bal petefészkemnél szúrást éreztem,ami azóta is kihat,ha telesen berakja a párom.Eddig nem volt gond vele,de ma már kértem,hogy ne tegye be teljesen,mert fáj,illetve kb 3 napja esténként hányingerem van,akár csak tegnap este is,viszont ez most nem múlt el és mióta felkeltem hányinger gyötör...nem erősen,csak tompán,de érzem,hogy ott van,viszont bocsánat,de nem tudnék hányni,ma pedig még be is lázasodtam 37.7re.Vélemények?
2013. aug. 31. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy petefészek gyulladás. Szerintem menj el orvoshoz mielőbb.
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt mikor kismedencei gyulladásom volt és petefészek gyulladásnál is. Menj mielöbb orvoshoz mert ennek komoly következményei lehetnek majd ha babát akartok. Drukkolok, hogy hamar meggyógyulj.
2013. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az okozhat hányingert és lázat is?:S
2013. aug. 31. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. És ez annak a jele, hogy súlyosbodik a betegség. Ne várj sokat az orvossal.
2013. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!