Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feher kremes folyas, utalhat...

Szeretnenk kérdése:

Feher kremes folyas, utalhat babara?

Figyelt kérdés

8.DPOn vagyok, a hom ma meg magasabra ugrott 37,1 , alaphom 36,3-36,5, neha szurkal a hasam , volt barnas kis maszatolasom is ovu korul es nagyon eros hasigorcs, kiishasznaltuk apaval a napot :D . Duphastont szedek es Clomidot szedtem a ciklus 5.napjatol 5 napig. Ma furcsan vastag kremes folyast eszleltem a wc.papiron , majd az alsonemumon... lehet jel a terhessegre, ciciim feszulnek , a mellbimbok ha hozzaerek nagyon erzekeny , kb ennyi...

Koszonom elore is annak aki szan par percet , hogy leirja velemenyet, tapasztalatat!



2013. okt. 29. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor kismama lettem, olyan folyásom lett, mint a tejföl!!!
2013. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is krémes fehér volt, mikor baba lett! :)
2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj :D koszonom a valaszokat !! remelem , hogy nallam is jot jelent :)
2013. okt. 29. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is a mellbimbó érzékenység, és a krémes fehér folyás utalt arra, hogy most nem mensi lesz :-D Drukkolok
2013. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. most meg azt vettem eszre , hogy neha olyan tompan mintha nyomna valami ott lenn , ja meg eleg sotet a vizeletem, tuti nem vagyok felfazva vagy barmi. Szerintem tobbet nem nezegetm magam :) majd lessz ami lessz , meg par nap ...
2013. okt. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!