Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer mellett terhesen?

Gyógyszer mellett terhesen?

Figyelt kérdés
Kihagytam 2-3szem tablettát a levelem elejéből.Ez kb két hete volt.Meg is jött a megvonásosom a levelem közepén.Napok óta fájdogál a hasam alja,fáradt vagyok és teljesen megszűnt a folyásom mégsem vagyok száraz..Lehet mégis teherbe estem?Tudom,nem a gyógyszer hibája lenne..Kiegészítő védekezést nem alkalmaztunk,nem mertem megmondani barátomnak hogy elbénáztam 1-2szemet -.- érdemes aggódnom szerintetek?Elvileg ha megjön a megvonásos nem vagyok terhes?Még 3szem tabletta hátra van a levelemből,mivel az én gyógyszerem 24aktív tablettát tartalmaz.Vasárnap-hétfőre várom nagyon! -.-

2013. okt. 29. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt csak tudod, hogy 1-2, vagy 3 szemet hagytál ki. Ne haragudj, nem személy szerint neked szánom, csak újabban szinte minden nap van egy ilyen kérdés. Mondd, miért nem lehet tisztességesen védekezni? Miért nem állítod be a telefonodat, hogy jelezzen, ha nem bírod megjegyezni, mi a dolgod? És miért fontosabb a pillanatnyi szégyen elkerülése (nem szólsz a barátodnak, mert...), mint az, hogy felelősségteljes légy? Azt egyáltalán tudod, hogy emberélettel játszol? A fene egye meg!
2013. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,igaz -.-
2013. okt. 29. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ejnye-bejnye, szedte vette teremtette...hány éves vagy életem? egy kcsi eszeddel több kéne hogy legyen, és akkor nem esnél teherbe...DE...mivel a levél elején voltál, igen nagyon 0,0001 % az esély, mert az amúgy is vékony hártya olyankor még vékonyabb a gyógyszi miatt....sztem ne aggódj, ha most megúsztad, akkor kérj a jézuskától egy vekkert, amit beállítasz mindennap 7 re :D és bekapod azt az ici pici bogyót...de ha van mobilod, az is megteszi....

Na komolyra fordítva a szót, ne játsz más életével...nem olyan jó poén....és ha most megúsztad, hálálkodj istennek...

Üdv. 5 csajos anyuci

2013. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Kiegészítő védekezést nem alkalmaztunk,nem mertem megmondani barátomnak hogy elbénáztam 1-2szemet "

Annak biztos jobban örül majd, hogy "kicsim, terhes vagyok", mint annak, hogy "kicsim, húzz légyszíves óvszert, mert elfelejtettem a tabit".

Ezt a logikát bakker...

2013. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"DE...mivel a levél elején voltál, igen nagyon 0,0001 % az esély"

Ez meg butaság.

A tablettáknál pont úgy van (meg lehet nézni a betegtájékoztatót, hogy az első és az utolsó heti kihagyás a veszélyes, a második heti kevésbé.

2013. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első heti? Húúúha...akkor elég tudatlan egy orvosom van....a második héttől lehet parázni igazán csak...de te tuti jobban tudod...valami orvosféle lehetsz biztos....de riogasd csak....amúgy mindegy...mert ha nincs szerencséje, mindegy melyiket hagyja ki....
2013. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ti veletek biztos Sosem fordult elő!
2014. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a bizalmat illik megbecsülni. Előző voltam.
2014. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!