Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit híztatok a terhessé...

Ti mennyit híztatok a terhesség alatt? Mennyi ment le mire a kórházból hazamentettek? Van összefüggés a vajúdás ideje és a lement kilók közt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csupán 16 kg-t híztam a terhesség alatt, ebből 5 volt még rajtam, mikor hazaengedtek a picivel. Én 10 kőkemény órát vajúdtam, de szerintem a vajúdás hosszának nincs köze a leadott kilókhoz
2013. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel 16 kilót, 6 kilóval könnyebben mentem haza. Másodikkal 18 kilót, 8 kiló ment le a hazamenetelig. Elsővel napokon át vajúdtam, mert tojtak rám, másodikkal 13 órát. Szerintem a vajúdásnak nem sok köze van hozzá, inkább a baba mérete, magzatvíz mennyisége a mérvadó.
2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem nincs összefüggés.

18 kg-t híztam, amikor hazajöttünk 7 kg ment le, és most majdnem 4 hónap után 2 kg van még rajtam.

2013. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 14 kilót híztam összesen, kb 24 órát vajúdtam,6 kilóval lettem könnyebb amikor hazajöttünk a kórházból..remélem a többi plusz is lemegy hamar!Bár rajtam még mindig van víz :/


6 napos kisfiú anyukája

2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm 8 Kg-ot hízott összesen. Kb 4-5 óra alatt meg volt a baba. 2Kg pluszzal ment haza a terhesség elötti súlyához képest. AZtán a szoptatás alatt hízott 4 Kg-ot, mivel ha nem evett sokat akkor nem volt teje az elején. Majdnem 2 éves koráig szoptatta a kislányát de az az azóta felszedett pár kg azóta sem akar lemenni. Majdnem annyi kg most igy 2 év eleteltével mint amennyivel szülni ment.
2013. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 18 kg-ot híztam a kisfiammal. 8 kg ment le a szülés után. A többi tíz leadása közel egy évembe tellett. Most újra babát várok, és 16+1 hetesen 70 dkg-ot szedtem magamra. Nagyon odafigyelek, nem akarok megint úgy járni. Egyébként szerintem sincs semmi összefüggés a vajúdás hossza, és a leadott súly között!
2013. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elsővel 9 kilót. Baba: 3060 gr

Másodikkal 7 kilót. Baba 3750gr

39 hetes vagyok, 5,5 kilónál tartok.

2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én sok túlsúllyal kezdtem

közben fogytam négy kilót, az utolsó hónapban meg visszahíztam

szóval ugyanannyival szültem mint amennyivel kezdtem

a szülés után másnap kb 8-9 kilóval voltam kevesebb

2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12 kilót híztam. Még volt rajtam vagy 4-5 kiló plusz mikor hazamentünk. Aztán babám 3 hónapos volt mikor mértem magam.-2 kiló szóval én fogytam :) Rengeteget stresszeltem az elején..
2013. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és 4 órát vajúdtam.
2013. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!