Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés a terhesség...

Cavalli kérdése:

Van összefüggés a terhesség átélése és a szülés nehézsége között?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de azon gondolkodtam, hogy akinek problémamentes ( nem hányt, nem votl székrekedése..stb ) volt a terhessége, annak könyebb lehet a szülés is, vagy ezek a dolgok egyáltalán nincsenek összefüggésben? Várom a tapasztalatokat :)
2013. febr. 7. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Nekem 9 hónap gondtalan terhességem volt, szinte végig unatkoztam az egészet. Mégis a szülésem kínkeservesre sikeredett, 10 óra vajúdás, 10 óra kínszenvedés.
2013. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Elsö lányomnál iszonyatos terhességem volt. Elsö trimszeter: vérzés, rosszullétek. második trimeszter: erös folyamatos görcsök. harmadik trimeszter: terhességi kiütés, amitöl véresre vakartam a testemet.

szülés: 4 óra, gyors, probléma mentes.


második gyerek: szinte telejsen probléma mentes terhesség.

szülés: 3 óra, gyors, probléma mentes.

2013. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemigen van összefüggés.

Nekem nagyon szép, problémamnetes terhességem volt, 3x hánytam összesen a 9 hónap alatt, nem vizesedtem, nem görcsöltem stb.

Mégis rettenetes szülésem volt, a mentő vitt be este 10-kor, aztán 2 nap múlva fertőzés miatt megcsászároztak.


Ez kb. olyan mint a terhesség alatti előtej, sajnos nem garancia rá, hogy szülés után tud valaki szoptatni.

2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nálam van egyértelmű kapcsolat. Első terhesség bár tervezett volt de : 1. 24 héttől durván csíkosodott a hasam 2. az uh-n eltéréseket találtak kérdéses volt nem beteg e a fiam végig aggódtam onnantól a terhességet 3. 33.héttől durván vizesedtem úgy fájt a hátam hogy majd beszakadt 4. iszonyúan égett a gyomrom és híztam vagy 17 kilót alig vártam hogy vége legyen ja és túlhordtam közel 2 héttel.

A szülés egy rémálom volt iszonyú erős hasgörcsökkel kezdődött az éjszaka közepén úgyhogy semmit se aludtam hánytam ment a hasam alig bírtam magam összeszedni annyira hogy beérjünk a kórházba ott oxit kaptam feküdnöm kellett aztán szülés után kishíján elvéreztem. Szóval nagyon nagyon rossz élmény volt.

Második baba teljesen tervezett volt egy szál tünetem nem volt nem hánytam, nem émelyegtem, nem lett új csíkom, eredmények tökéletesek voltak, csak a legvégén égett kicsit a gyomrom. 3 óra alatt megszületett amiből 1 volt ami valójában fájt, a többi csak enyhe görcs.

Ja és imádtam terhes lenni.

2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem semmi tünetem nem volt a terhesség alatt és a szülésem is mindössze 4 óra volt! Gyors szülést kívánok!
2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem eddig probléma mentes a terhességem, de még az elején tartok. 16 hét. Kíváncsi vagyoka szülés mennyire lesz gyors lefolyású, vagy problémás.
2013. febr. 7. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hánytam mindkettőnél, de problémamentes szülés volt, és nagyon gyorsak is. Első fájástól kb. 4-5 óra alatt meg is születtek:) Kop-kop: ilyen legyen a 3. is:)
2013. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 héten át hánytam mint a kutya. Szinte semmit sem tudtam enni. A maradék ido gond nélkul elment. Porogtem a meloban ezerrel. 4,5 kg volt a lányom 8 órás vajúdás után jott a világra.
2013. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én végig szenvedtem a 9 hónapot.Hánytam rengeteget,fogytam 10 kilót,rengeteg savam volt stb...

Viszont maga a szülés könnyen ment,szép emlék maradt,és akár már holnap ujra szülnék,pedig még csak 1 hónapos a picim. :)

Ja és 6 óra alatt meglett.

Szerintem nincs összefüggés!

2013. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!