Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy lehet e? 17/L

Nem tudom hogy lehet e? 17/L

Figyelt kérdés

tegnap a barátommal hátulról csináltuk gumi nélkül és oda is élvezett. és félek hogy "nem e ment be a másik lyukba"

nagyon ideges vagyok!! utána már annyira rossz érzésem volt hogy azt se akartam hogy hozzám érjen. szerintetek?



2013. okt. 19. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mar ne is haragudj, de ha analisan szeretkeztetek es ott elvezett el, es utana nem dugta a "masik lyukba" 100% hogy nem leszel terhes.

Mellesleg megjegyzem, olvass utana a dolgoknak ha mar szexelsz.

2013. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
éppen eleget olvastam már utána.
2013. okt. 19. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A kifolyásra és átfolyásra gondol, szerintem. Más miatt nem aggódhat. Nem tudom, miért kell így beszélni bárkivel, biztosan sok a feszültség bennetek is. Semmivel nem több energia normális hangnemben beszélni.


Nem leszel terhes. Megnyugodhatsz! Védekezni viszont ilyenkor is kell, ha nem állandó és megbízható a partnered, nehogy elkapj valamit, ezt ne feledd a jövőben sem!

2013. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Kedves első. Ha neked a bunkóság fájna fetrengenél kínodban.


Kedves kérdező. Nem kell aggódni, nem fogsz teherbe esni,a spermának bizonyos mértékig a hüvelybe kell hatolni, hogy esély legyen rá. Simán át/le folyással erre semmi esély. Viszont ahogyan írták már előttem a jövőben mindenképp védekezz valamilyen formában még akkor is ha análisan szexeltek. A megszakításos módszert semmiképp nem ajánlom :) Minden jót és ne aggódj.

2013. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! most nem kicsit megnyugodtam! :)

és jó tudni hogy vannak még értelmes emberek:)

2013. okt. 20. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!