Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszt mennyire...

Predictor early teszt mennyire megbízható? Mára nem vártam, esti vizeletből negatív

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó! Amikor én már 2x is terhes voltam jelzett előtte is meg aznap is.
2013. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az baj, hogy amikor csnáltam, valahogy került az ablakba a vizeletből?

Még a controlcsík is időn túl jött ki

2013. okt. 30. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul használtad a tesztet, vagy eláztattad akkor értékelhetetlen. Csinálj egy másikat. Ha már késik a mensid akkor lehet délutániból is mert elvileg kimutatja. De én javaslom, hogy várj és reggeli pisiből csináld. (esetleg elteheted a reggeli pisit amíg meg veszed a tesztet)
2013. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a terhességet, de inkább reggeli vizeletből tesztelj. Drukkolok!
2013. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs vele jó tapasztalatom,a kontroll csíkra is várnom kellett nekem is,majd hamis pozitív lett halványan egyszer,egy másik alkalommal meg elfolyt rajta valami rózsaszín egy függőleges csíkot alkotva,azt hittem pozi,szétszedtem és akkor jöttem rá,hogy az csak ott elfolyt.Drága és sz@r teszt.
2013. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz teszt, rengetegszer fals pozitív, vehetsz bármilyet, csak ezt ne.
2013. okt. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!