Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig pozitív az...

Mennyi ideig pozitív az ovulációs teszt ideális esetben? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nekem hónapok óta -mióta nézem- tegnap volt először ugyanolyan erős a két csík. Előző nap halvány volt, azelőtt alig látszott valami. Ma megint halványodott. Több kérdésnél olvastam, hogy több napig is pozitív lehet. Ez miért van? Bízom benne, hogy valóban volt peteérésem. Tegnap nagyon erős "megjön érzésem" volt, fájt a derekam, szúrt a bal petefészkem, hasonlók. Sose éreztem még ilyet. Nem baj, ha mára megint negatív lett? (Nem tudok hőmérőzni, mert a munkám miatt össze-vissza kelek)

[link]

A legfelső a tegnapelőtti, a középső 2 tegnapi, a legalsó mai.



2013. okt. 30. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor pozitív ha mindkét csík ugyanolyan erős
2013. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsö negativ napon van ovud,vagyis tegnap volt :)

Nekem volt már h 2 napig volt + de általában 1 napig.

2013. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ebben a ciklusban már nem érdemes tovább tesztelnem, igaz?

2013. okt. 31. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A harmadik egyértelműen pozitív. Nekem volt, hogy két napig is pozitív volt. Azt írták rám, hogy elkaptam amikor emelkedett a hormon, és amikor csökkent is.
2013. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!