Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermium is úgy nyúlik a...

A spermium is úgy nyúlik a hüvelyből mint az ovulációs nyák? Van valami különbség?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi van? A spermium hogy nyúlik a hüvelyből? Mikor?
2013. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aktus után gondoltam! :) Hogy hogyan lehet megkülönböztetni a két nyákot! Szóval ha aktus után kimegyek a wc-re és pisilés közben (bocsi) jön kifelé a cucc, honnan tudom, hogy a spermium ürül vagy ovus a nyák, ha ovulációs napon történik az aktus. Nem tudom ez így érthető e?! :)
2013. okt. 30. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyák (nálam legalábbis) áttetsző és nyúlós, a sperma hozzá képest fehér és nem ragadós, nem nyúlós.
2013. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért kérdezem, mert itt is és több cikkben is olvastam, hogy aktus után a nyák nem mérvadó! Viszont most nekem aktus után olyan nyúlós volt és áttetsző mint még soha. És ovuláció napján voltunk együtt. Akkor ezek szerint az nem sperma volt mert nem volt fehér...
2013. okt. 31. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!