Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi tévő legyek? Ilyen...

Most mi tévő legyek? Ilyen szerencsétlen is csak én lehetek.

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,de nem akar összejönni,ezért vettem méhpempő,mert nagyon sok jòt hallottam róla.tiszta méhpempő,nincs keverve semmivel.tegnap vettem meg,ma reggel kezdtem el használni,azt írja,hogy reggel 1g a nyelv alá tévé,és 5 percig ott kell hagyni,majd le lehet nyelni.na nekem az a problémám,hogy a nyelvem alá teszem,akkor hírtelen annyi nyálam lesz,hogy ha lenyelem megy vele a méhpempő is,ha nem nyelvem le is teljesen kimossa a nyelvem alól,így nem tudom még 1 percig se a nyelvem alatt hagyni.ti hogy csináltátok?kérlek segítsetek,mert teljesen kétségbe estem,mert nagyon sok reményt fűztem hozzá,és nem akarom elbénázni.meg nem is olcsó mulatság ahhoz,hoz kárba vésszen.5000 volt a.25 gr-os.
2013. okt. 31. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha összetörnéd majdnem porrá, mielőtt beveszed? Úgy talán még gyorsabban felszívódhatna.
2013. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint úgy tedd a nyelved alá.
2013. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám. Igazából tartottam a számban, ameddig tudtam, utána lenyeltem

Az első hónapban, amikor szedtük, összejött a baba :)

2013. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem tabletta,hanem tiszta méhpempő.ilyen zselés-nyálkás,vagy nem is tudom elmondani,hogy milyen.mint a méz lángra,csak fehér,meg rossz ízű.
2013. okt. 31. 13:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja,èa még egy kérdès.az 1gr az mennyiségre mennyi kb,mint egy borsószem?vagy mennyi?mert a papírra csak az van írva,hogy egy gr,de az nincs,hogy azt hogy mérjem le.
2013. okt. 31. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! bocsi az offért, de én is most gondolkozok rajta hogy vegyek-e, igaz még csak 3 hónapja nem jön a baba és úgy gondoltam hogy várok 6 hónapig és ha nem jön össze addig akkor veszek. Leírnád majd ide a kérdéshez hogy ha összejön ennek köszönhetően a baba? hol vetted bioboltban? Köszi
2013. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kellene lennie egy apró kanálnak hozzá,én úgy vettem. Nekem is folyósabb lett,amint bevettem. Próbáltam a nyelvemmel vissza tenni,de nem nagyon ment,csak részben. Aztán lenyeltem kb 1-2 perc után. 5.hónapban sikerült a bébi,jelenleg 9hetes vagyok,a 4.hónaptól ettem. Amúgy kb borsószem nagyságú az 1g,amit naponta egyél.
2013. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze,leírom.remélem segít,mert nagyon bízom benne.nem,nincs hozzá kanál.akkor az első pempős hónapban jött össze?és csak te szedted,vagy párod is?én az enyémet nem tudom rávenni.azt mondja marad inkább az e vitaminnál.
2013. nov. 1. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól írja az utolsó, egy borsó szem nagyságú darabot egyél. egyébként én is olyat láttam amihez van kanál. de ezek szerint nem mindegyikhez van. az én párom sem fogja megenni az tuti. mondom én várok 6 hónapig és ha addig nem jön össze veszek én is.
2013. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet vasarolni?
2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!